Aplinkosauginis ugdymas


Aplinkosauginis ugdymas. Švietimo aplinkai. Ikimokyklinio amžiaus vaikai yra pradinė sistemos grandistęstinis mokymas. Žinios nėra savitikslis tikslas. Aplinkosauginis ugdymas yra bendrojo ugdymo dalis. Mokytojai Atsakingai kreiptis į natūralios aplinkos organizavimą grupėmis. Skirtumas tarp aplinkos tyrimų ir pažinties su gamta. Aplinkosaugos studijos. Pagrindiniai aplinkos GCD tipai. Pagrindinis įvadinis tipas. Išsamus pažintinis tipas. Apibendrinant klases. Kompleksinio tipo pamokos. Ikimokyklinio amžiaus vaikų aplinkosauginio ugdymo turinio pasirinkimo principai. Moksliškumas. Prieinamumas. Žmonija. Nuspėjamumas. Veikla. Integracija. Darbo su tėvais formos ir metodai. Aplinkosaugos patarimai ir žinutės tėvų kampui. Ačiu už dėmesį!


Mokytojai: Atsakingai kreiptis į natūralios aplinkos organizavimą grupėmis, diegti naujas technologijas, išmanyti aplinkosauginio ugdymo metodiką, atlikti eksperimentinį darbą su vaikais, plėtoti integruotas klases ir užsiimti aplinkosauginiu ugdymu tėvams.Ikimokyklinio amžiaus vaikai: mėgautis susitikimu su gamta savo iniciatyva stebėti gyvus objektus; pamatyti gamtos pasaulio įvairovę atpažinti gyvenimo vertę suvokti elgesio gamtoje taisykles suformuoti ekologinės kultūros pradžią Tėvai: dalyvauti bendruose veiksmuose ir supažindinti vaikus su gamtos pasauliu.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų aplinkosauginio ugdymo turinio pasirinkimo principai.

  • MS PowerPoint 228 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (445 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jevgenij
  • Aplinkosauginis ugdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Aplinkosauginis ugdymas. (2021 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkosauginis-ugdymas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 13:27
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo