Aplinkosauginių dokumentų valdymo praktikos ataskaita


Įvadas. Apie įmonę. VĮ Visagino energija veikla. Ūkinės veiklos vykdomos objekte. VĮ „Visagino energija“ ūkinės veiklos aplinkosauginio valdymo organizacinė schema. Ūkinės veiklos aplinkosauginio valdymo nuostatos. Detalus veiklos aprašymas. Teršalų išleidimas su nuotekomis į aplinką ir (arba) kanalizacijos tinklus. Numatomas atliekų susidarymas, naudojimas ir/ar šalinimas. Išvados.

Praktikos atlikimo vietą pasirinkau Valstybės įmonę „Visagino energiją“. VĮ „Visagino energija“ įsteigta 2003 m. sausio 21 d. Įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Lietuvos Respublikos ūkio ministerija. VĮ „Visagino energija“ tęsia VĮ Ignalinos atominės elektrinės nepagrindinės veiklos padalinio – Šilumos tiekimo ir požeminių komunikacijų cecho funkcijas. Minėtas cechas pradėjo savo veiklą dar 1977 m. spalio mėnesį ir buvo seniausias cechas Ignalinos atominėje elektrinėje, kuris tiekė miestui elektrą, šilumą, vandenį ir teikė nuotekų tvarkymo paslaugas.

Kaip praktikos vadovė įmonėje man buvo paskirta Jelena Lavrentjeva – nuotekų valymo įrenginių eksploatavimo kvalifikuota inžinierė.

Praktikos tikslas – susipažinti su aplinkosauginių dokumentų valdymu.

Praktikos uždaviniai – išanalizuoti dokumentus, reglamentuojančius aplinkosauginę veiklą, susipažinti su gamtinių išteklių naudojimu, poveikiu vandens ištekliams ir nuotekų tvarkymu bei atliekų tvarkymu įmonėje.

  • Aplinka Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 689 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2797 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marius
  • Aplinkosauginių dokumentų valdymo praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Aplinkosauginių dokumentų valdymo praktikos ataskaita. (2013 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkosauginiu-dokumentu-valdymo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:20
×