Apmokėjimo būdai už paslaugas kolegijoje


Apmokėjimo būdai už paslaugas kolegijoje.

Šiuo metu kolegijoje, labai daug kas keičiasi, kai kurios taisyklės, apmokėjimai, bei apmokėjimai už visas paslaugas, už mokslus, už delspinigius (kai studentai laiku negrąžina knygų į biblioteką), už skolas, kreditus ir t.tSeniau pavedimo būdu reikėdavo mokėti tik už mokslus, na, o dabar viskas pasikeite ir kolegijoje už visas paslaugas reikia mokėti pervesti pinigus į kolegijos banko sąskaitą. Pasirinkome šią temą, tiesiog pažiūrėti ar studentam ir aktualu jog už viską reikės mokėti internetu, manome, kad ši tema aktuali visiems studentams kurie mokosi Vilniaus Kooperacijos kolegijoje.

Bandydami išanalizuoti šia temą pasirinkome interviu informacijos gavimo būdą. Atliekant interviu kai tyrėjas tiesiogiai bendrauja su tiriamuoju. Taip iš tiriamojo galima sužinoti visko daug daugiau, taipogi informacija yra tikslesnė. Interviu imtis nėra labai plati, mes pasirinkome keturis tiriamuosius.

Kitas būdas kuriuo buvo galima atlikti tyrimą yra diskusijų metodas šis tyrimo būdas leidžia giliau pažvelgti į tiriamuosius, pasirinkimų priežastis, norus ir panašiai.Tai yra kokybinis tyrimo metodas, labai dažnai taikomas rinkodaros, personalo vadybos tyrimuose. Metodo esmė: iš anksto pagal nustatytus požymius atrinkti apie 8 žmonės, kurie yra pakviečiami dalyvauti diskusijoje. Diskusija gali vykti bet kokioje patalpoje, tačiau ją turėtų vesti profesionalus sociologas/psichologas, kuris nemažai išmano pokalbio temą. Diskusija dažnai yra įrašoma arba filmuojama.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (852 žodžiai)
  • Kolegija
  • Juste
  • Apmokėjimo būdai už paslaugas kolegijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Apmokėjimo būdai už paslaugas kolegijoje. (2016 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/apmokejimo-budai-uz-paslaugas-kolegijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:02
×