Apple Macintosh


Apple firma. Apple referatas. Apple imac programos referatams. Kas gamyna macintosh. Referatas apple.

Apple ir macintosh kompiuteriu lyginamoji analizė. Istorija. Gaminama produkcija. Macintosh kompiuteriai. Naujovės. Apple ir pc. Os ir programinė įranga. Apple firmą įkūrė du studentai pardavę mikroautobusiuką. Garaže buvo jų surinkimo linija, o ofisas – virtuvė. Tačiau po keletą metų apple firma jau lygiavertiškai konkuravo su didžiosiomis kompiuterių gamintojų firmomis, tokiomis, kaip ibm ir pan. Vienas iš labiausiai žinomiausių apple korporacijos produktų yra macintosh kompiuteriai. Macintosh kompiuteriai buvo gaminami anksčiau, dabar labiau paplitę imac bei powerbook kompiuteriai. Nešiojami kompiuteriai visų pirma išsiskiria savo mobilumu, jie yra nedidelių gabaritu, patogūs naudotis, bei gan geromis techninėmis charakteristikomis.

Apple firmą įkūrė du studentai pardavę mikroautobusiuką. Tačiau po keletą metų apple firma jau lygiavertiškai konkuravo skaip išgirstame apple vardą visiems gerai nepažystantiems apple firmos produkcijos iš karto asocijuojasi nešiojami kompiuteriai. O tai, kad nešiojami kompiuteriai yra tik maža dalis apple firmos produkcijos niekam nešauna į galvą. Apple firma taip pat gamina įvairius serverius, jau minėtus nešiojamus kompiuterius, mini kompiuterius, paprastus buitinius kompivienas iš labiausiai žinomiausių apple korporacijos produktų yra macintosh kompiuteriai.

Nešiojami kompiuteriai visų pirma išsiskiria savo mobilumu, jie yra šio modelio kompiuteris buvo sukurtas iš polikarbonatinio plastiko siekiant užtikrinti jo atsparumą smūgiams, bei lengvumą. Vidinis korpusas yra pagamintas iš tvirtoapple kompiuteriams yra gaminami specialūs procesoriai, kurios gamina firma motorola. Motorola yra pagrindinis procesorių tiekėjas apple serverių stotims.

Ibook egzistuoja dvi spartinančiosios atmintys, jos dirba tada, kai procesorius yra maksimaliai apkrautas. Operatyviajai atminčiai yra skirtos so-dimm jungtys. Monitoriai yra gaminami aktyviosios matricos pagrindu Tft xga. Tarkim 12 ar 14 monitorius palaiko 1024-768 taškų raišką. Į nešiojamus kompiuterius yra montuojami spartieji kietieji diskai (ultra ata). Žinoma, koks nešiojamas kompiuteris be modemo. Apple kompanija montuoja 56k modemus. Maitinimo šaltiniai yra iš ličio jonu. Kompiuterio vidutinė suvartojimo galia yra 42wh. Ir maitinimo šaltiniai vidutiniškai laiko apie valandas.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (400 žodžiai)
  • Aras
  • Apple Macintosh
    10 - 2 balsai (-ų)
Apple Macintosh. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/apple-macintosh.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 05 d. 05:20
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo