Aprangą siuvančios įmonės proceso valdymo praktika


Firmos siuvančios. Uab sparta darbas. Įmonės siuvančios. Uab sparta siouvimo imone. Imones apranga valdymo proceso analizė. Aprangos imones praktika.

Aprangą siuvančios uab „romansas“ proceso valdymo praktika. Įvadas. Proceso ir jo valdymo dalyviai. Planavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados. Medžiagas ir įvairius priedus (sagos, užtrauktukai, siūlai) uab „romansas“ gauna iš užsakovų kartu su užsakymu, iškarpomis, brėžiniais. Taip pat užsakovai kartu su užsakymu pateikia ir užsakymo įvykdymo terminą, jei įmonės vadovas mano, kad terminas yra per trumpas ir įmonės darbuotojai nespės įvykdyti užsakymo, šio darbo jis atsisako. Dėl kainos, kuria užsakovai mokės už vienetą, abi pusės-užsakovai ir gamintojai-derisi kartu. Užsakovai pasiūlo kiek gali mokėti už vieną gaminį ir jei tai yra priimtina uab „romansas“ direktoriui, vadinasi šio darbo įmonė imsis, jei ne-bus atsisakyta įvykdyti užsakymą. Vidutiniškai įmonės darbuotojai pagamina apie. Vienetų gaminių (tokių kaip viršutiniai vyriški, moteriški drabužiai) per mėnesį. Uab „romansas“ siūtų daugiau, tačiau šiuo metu nėra pakankamai darbininkų, galinčių atlikti šį darbą. Kaip jau žinome uab „sparta“ taip pat yra siuvimo įmonė, tačiau žymiai plačiau žinoma ir kartais nespėja susidoroti su savo užduotimis, todėl tokiais atvejais jos gaminius siuva uab „romansas“ darbuotojai. Darbai turi būti atlikti greitai, kokybiškai, nepriekaištingai ir už prieinamą kainą, kad klientai būtų patenkinti suteiktomis paslaugomis ir sugrįžtų su naujais užsakymais. Visą darbo ir gaminių kokybę tikrina kokybės kontrolierė. Jei gaminys yra atliktas netinkamai, brokuotas, darbuotojai privalo atlyginti nuostolius, kurie priklauso nuo gaminio vertės. Dalį žalos padengia pats įmonės direktorius. Taip pat baudos yra skiriamos už ne laiku atliktą darbą.

Uab romansas , įsteigtas 1998 03 04 ir įsikūręs jurbarke lauko 12 a , tai siuvimo įmonė, gaunanti užsakymų iš tokių firmų kaip: sparta , prancūzų edenpark , faconnable ir lindeberg . Daugelis šios bendrovės pagamintų produktų yra skirti užsienio rinkoms ir nmedžiagas ir įvairius priedus (sagos, užtrauktukai, siūlai) UAB romansas gauna iš užsakovų kartu su užsakymu, iškarpomis, brėžiniais. Užsakovai pasiūlo kiek gali mokėti už vieną gaminį ir jei tai yra priimtina UAB romansas direktoriui, vadinasi šio darbo įmonė imsis, jei ne-bus atsisakyta įvykdyti užsakymą. Vidutiniškai įmonės darbuotojai pagamina apie 3000 Uab romansas siūtų daugiau, tačiau šiuo metu nėra pakankamai darbininkų, galinčių atlikti šį darbą. Kaip jau žinome UAB sparta taip pat yra siuvimo įmonė, tačiau žymiai plačiau žinoma ir kartais nespėja susidoroti su savo užduotimis, todėl tokiais atvejais jos gaminius siuva UAB romansas darbuotojai.

šiuo metu įmonėje dirba 58 žmonės: sukirpėjos, 40 siuvėjų, meistrės, technologė, kontrolierė, gatavų gaminių lygintojos, žmonės, kurie išmuša kilpas sagoms, jie dar taip pat pakuoja gaminius, buhalterė, kasininkė, direktorius, vadybininkas, valytoja, sargai. Grafiškai visa tai būtų galima pavaizduoti taip.

Darbuotojų išsilavinimas-nuo vidurinio, profesinio iki inžinieriaus, vadybininko. Naujus darbuotojus, kurie neturi patirties tokiame darbe UAB romansas pats apmoko ir įteikia sertifikatą, įrodantį, kad darbuotojas įgijo reikiamų žinių ir gali dirbti šį darbą.

Darbams atlikti įmonė naudoja tokius įrenginius kaip: siuvimo mašinos, spec. Mašinos, kilpinės, lyginimo įrenginiai, sukirpimo peiliai bei, be abejo, tokios smulkios dapagrindiniai šiame procese yra tiesiogiai jame dalyvaujantys žmonės-eiliniai darbuotojai. Visų pirma tai yra technologė, kuri padaro pavyzdį, pasiuva pirmą gaminį, kad darbuotojai toliau žinotų ką ir kaip daryti ir nepasitaikytų nepageidautinų klaidų. Jos išsilavinimas-spec. Vidurinis. sukirpėjos sukerpa medžiagą siuvimui, išsilavinimas-spec. Vidurinis, profesinis (siuvėjos-sukirpėjos). Toliau šiame procese dalyvauja 40 siuvėjų, kurių išsilavinimas nuo vidurinio iki profesinio (siuvėjos). žmonės, kurie išmuša kilpas ir pakuoja pabaigtą produkciją. Išsilavinimas-vidurinis. gatavų gaminių lygintojos lygina jau iki galo paruoštus gaminius. Išsilavinimas-vidurinis. meistrės, jos kontroliuoja patį darbo procesą, kad jis vyktų sklandžiai ir laiku. Išsilavinimas- profesinis. kokybės kontrolierė tikrina ar gaminys padarytas be defektų. Išsilavinimas-profesinis.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1160 žodžiai)
  • Universitetas
  • Faustas
  • Aprangą siuvančios įmonės proceso valdymo praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Aprangą siuvančios įmonės proceso valdymo praktika. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/apranga-siuvancios-imones-proceso-valdymo-praktika.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:18
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo