Aprangos etiketas referatas


Įvadas. Temos aktualumas. Pasirinkta tema- aprangos etiketo reikalavimai yra aktuali, nes labai svarbu žinoti kaip reikia atrodyti ir rengtis į oficialius renginius ir kaip atrodyti reprezentatyviai ir tinkamai darbe, jei aprangos kodas to reikalauja. Praktinė darbo reikšmė. Darbe sukaupta informacija, skaityta literatūra padės geriau suvokti aprangos etiketo reikalavimus. Darbo objektas Aprangos etiketo reikalavimai. Darbo tikslas Išanalizuoti aprangos etiketo reikalavimus. Darbo uždaviniai. Aprangos etiketo pagrindai. Vyrų apranga. Moters apranga. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Temos aktualumas.

Praktinė darbo reikšmė.

Palaidinė taip pat turėtų būti oficiali, ne itin atvira, nes atrodys vulgariai ir nepatikimai.

Etiketas- priimtos visuomenės elgesio taisyklės. Tinkamai parinkti drabužius yra menas. Apranga- įvaizdžio dalis, kuri ne tik šildo, bet ir teikia informaciją apie mūsų statusą. Priklausomai nuo vietos į kurią einama, parenkama tinkama apranga.

Vyrų elgantiškiausia apranga- kostiumas, tinkamas verslininkams, advokatams, valdžios atstovams, tinkamas šventėms visiems, nes atrodo solidžiai ir prabangiai. Prie kostiumo derinami marškiniai, diržas, kaklaraištis, batai, portfelis, diplomatas, laikrodis, kaip alternatyva renkamos petnešos, varlytė.

Dalykinės, solidžios moters vizitinė kortelė- kostiumėlis, kuris gali būti derinamas su švarku ir kelnėmis, ar švarku ir sijonu, priklauso nuo patogumo ir tinkamumo. Prie kostiumėlio derinama ne itin atvira palaidinė, taip pat įvairūs aksesuarai: pėdkelnės, auskarai, sagės, pirštinės, rankinė.

  • Microsoft Word 377 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1758 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zivile
  • Aprangos etiketas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Aprangos etiketas referatas. (2017 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/aprangos-etiketas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:41
×