Apribojimai nutraukti darbo sutartį reorganizuojant įmonę


Įvadas. Apribojimai bei garantijos darbo teisėje nutraukiant darbo sutartį. Apribojimų, nutraukti darbo sutartį reorganizuojant įmonę, atvejai. Įmonės, įstaigos, organizacijos savininko, jų pavaldumo, steigėjo ar pavadinimo pasikeitimas. Įmonės, įstaigos ar organizacijos sujungimas, padalijimas, išdalijimas ar prijungimas prie kitos įmonės, įstaigos ar organizacijos. Verslo ar jo dalies perdavimas. Teisinis reguliavimas Europos Sąjungoje. Verslo ar jo dalių teisinis perdavimas. Verslo ar jo dalių susijungimas. Verslo ar jų dalių perdavimo reglamentavimas išlaikant ūkio subjekto tapatybę. Teisinis reguliavimas nacionalinėje teisėje. Darbuotojų informavimas ir konsultavimas verslo ar jų dalių perdavimo atveju. Darbo sutarties nutraukimo teisinės pasekmės. Išvados. Literatūros sąrašas. Santrauka. Summary. Priedai.

Temos aktualumas

Nagrinėjama tema aktuali tiek teoriniu, tiek ir praktiniu aspektu, kadangi yra mažai nagrinėta. Darbe analizuojamos darbo teisės normos, reglamentuojančios darbo sutarties nutraukimą reorganizuojant įmonę, analizuojamos kylančios teisinės problemos, remiantis daugiausia nacionalinių ir užsienio teismų sprendimais.

Tyrimo objektas

Magistrinio darbo objektas yra darbo sutarties nutraukimo apribojimai reorganizuojant įmonę tam tikrų kategorijų darbuotojams, siekiant išanalizuoti pagrindinius teisinio reguliavimo aspektus, taip pat darbe trumpai bus nagrinėjami darbo sutarties nutraukimo apribojimų ir garantijų institutai bei galimos Atsižvelgiant į šio darbo apimties ribas, darbe nebus nagrinėjami klausimai, susiję su kolektyviniu darbuotojų atleidimu iš darbo.

Tyrimo tikslas

Tikslas – remiantis nacionaliniais ir tarptautiniais teisės aktais kompleksiškai išnagrinėti darbo sutarties nutraukimo apribojimus reorganizuojant įmonę, pasiremiant teismų praktikoje suformuluotais pavyzdžiais. Darbo tikslą galima išskaidyti į penkis pagrindinius uždavinius:

  • Teisė Magistro darbas
  • Microsoft Word 89 KB
  • 2015 m.
  • 60 puslapių (17892 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indrė
  • Apribojimai nutraukti darbo sutartį reorganizuojant įmonę
    10 - 10 balsai (-ų)
Apribojimai nutraukti darbo sutartį reorganizuojant įmonę. (2015 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/apribojimai-nutraukti-darbo-sutarti-reorganizuojant-imone.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:17
×