Apsauga nuo mechaninio, padegamojo ginklo ir elektromagnetinio poveikio


Mechaninio padegamojo ginklo apdauga nuo jo. Apsauga nuo padegamojo ginklo.

Apsauga nuo mechaninio, padegamojo ginklo ir elektromagnetinio poveikio. Apsauga nuo mechaninio poveikio. Padegamasis ginklas ir apsauga nuo jo. Padegamųjų medžiagų ir mišinių naudojimo priemonės. Apsaugos nuo padegamojo ginklo būdai ir priemonės. Elektromagnetinis spinduliavimas ir apsauga nuo jo. Apsauga nuo elektromagnetinio spinduliavimo. Išvada. Naudota literatūra.


Ginkluotės ir kovos technikos apsaugai nuo padegamojo ginklo naudojami: dengti apkasai ir priedangos; gamtinės priedangos; brezentai, tentai; dangos iš vietinių medžiagų; tabelinės ir vietinės gaisro gesinimo priemonės. Ginkluotė, kovos technika, šaudmenys, esantys atviroje vietovėje arba atvirose priedangose, uždengiami brezentais, tentais (neužsegant ir neužrišant) arba vietinėmis apsauginėmis medžiagomis ir maskuojami.

Bangos savybės – EMS greitis, lauko svyravimo dažnis, bangos ilgis, spinduliavimo atspindėjimas, lūžis, interferencija ir difrakcija. EMS greitis erdvėje pastovus ir prilygsta šviesos greičiui 300 000 km/s. biologinis EMS efektyvumas priklauso ir nuo jo energetinės charakteristikos – srauto galios tankio. EMS būdingos ir kvantinės savybės. Šio spinduliavimo energija pernešama atskiromis elementariomis porcijomis – kvantais. Kvantas – minimali, nedaloma EMS porcija.

Plačiame EMS spektre skiriami trys pagrindiniai diapazonai: optinis (infraraudonasis, regimasis ir ultravioletinis)radijo bangos; jonizuojantysis (rentgeno ir gama).

Apsauga nuo lazerinio ginklo: maskavimasis, įvairios atšvaitos, dūmų uždangos, pastovus judančių objektų manevravimas (kad būtų sunkiau pataikyti į šaudymo, vairuotojų mechanikų stebėjimo angas). Radijo dažnio ginklas žaloja žmones: pažeidžia smegenis, širdį, veikia žmogaus psichiką, trukdo suvokti informaciją apie aplinką ir ją panaudoti, sukelia garso haliucinacijas, sintezuoja dezinformuojančius garsinius pranešimus, kurie tiesiogiai patenka į žmogaus sąmonę.

  • Sauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 85 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (917 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egidijus
  • Apsauga nuo mechaninio, padegamojo ginklo ir elektromagnetinio poveikio
    10 - 4 balsai (-ų)
Apsauga nuo mechaninio, padegamojo ginklo ir elektromagnetinio poveikio. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/apsauga-nuo-mechaninio-padegamojo-ginklo-ir-elektromagnetinio-poveikio.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:30
×