Apsaugos darbuotojas skaidrės


Apsaugos darbuotojas. Apsaugos darbuotojas saugo asmenis ir turtą.  . Veikla Darbo aplinka Darbo priemonės Reikalavimai. Veikla. Jis prižiūri pastato įėjimą ar išėjimą. Darbo aplinka. Dirbama sargo būdelėse prie įėjimo į pastatus. Darbo priemonės. Saugojamai teritorijai stebėti gali būti naudojamos kameros. Apsaugos agentūros nustato savus reikalavimus (pavyzdžiui.

Dirbama sargo būdelėse prie įėjimo į pastatus, sugojamų pastatų išorėje ir viduje. Asmens sargybinis lydi saugojamą asmenį ir transporto priemonėse,  ir kitose vietose. Tai darbas pamainomis, gali tekti dirbti nenormuotas darbo valandas. kintančioms oro sąlygoms, o kartais net esant pavojui.

Saugojamai teritorijai stebėti gali būti naudojamos kameros, kurios perduoda vaizdus į ekraną. Darbuotojas naudoja ryšio priemones, šaunamąjį ginklą.

Apsaugos agentūros nustato savus reikalavimus (pavyzdžiui, vidurinis išsilavinimas) ir pretenduojantieji į šį darbą dažniausiai turi atlikti  testą arba jiems rengiamas psichologinis patikrinimas. Darbo sėkmę lemia : Patikimumas, Disciplinuotumas, Greita reakcija, Gebėjimas improvizuoti ir priimti sprendimus, Gera atmintis, Gera fizinė ir psichinė sveikata.

  • MS PowerPoint 292 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (279 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Apsaugos darbuotojas skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Apsaugos darbuotojas skaidrės. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/apsaugos-darbuotojas-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:34
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo