Apsaugos priemonių tinkle tyrimas: Apsauga išjungiant maitinimą maksimalios srovės apsaugos įtaisu


Kurioje nėra trumpojo jungimo. Kokios galimos šios įtampos vertės? Užrašykite. Ar paveiks apsaugos? Jei taip , tai kodėl. Kokias galite pasiūlyti rekomendacijas.


Darbo tikslas: Išnagrinėti TN elektros tinklo apsaugą, išjungiant maitinimo įtampą maksimalios srovės apsaugos įtaisu ir įvertinti įvairių faktorių įtaką apsaugai. Atsakyti į klausimus.

Kiekviena variklio įama yra matuojama tarp variklio fazės gnybų U1, U2, U3 ir N laido. Gedimo įtampa U∆ matuojama tarp E žemės ir PE gnybto, sujungto su variklio korpusu.

Variklio žvaigždės jungimo schemoje fazinės įtampos gaunamos lygios 23V(230V). Gedimo įtampa lygi E žemės potencialui ir lygi 0V, nes variklyje nėra gedimo.

Schemoje yra pateikta TN- C-S tinklo sistema. Čia pirmoji raidė T- nurodo, kad sistemoje esančių srovių dalių ryšys yra susietas su žeme. Antra raidė N- nurodo, jog šio tinklo sistemos pasyviosios dalys yra įžemintos per neutralę. Papildomas raidė C ir S-nusako laidininko funkcija. Šiuo atveju , tai reškia, jog sistemoje pradžioje yra 4 laidai: 3 fazės laidai, PEN laidas. Vėliau pereina į 5 laidų sistemą – 3 fazės laidai, o PEN išsiskiria į N ir PE laidus.

  • Microsoft Word 192 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (658 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aušra
  • Apsaugos priemonių tinkle tyrimas: Apsauga išjungiant maitinimą maksimalios srovės apsaugos įtaisu
    10 - 2 balsai (-ų)
Apsaugos priemonių tinkle tyrimas: Apsauga išjungiant maitinimą maksimalios srovės apsaugos įtaisu. (2020 m. Rugpjūčio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/apsaugos-priemoniu-tinkle-tyrimas-apsauga-isjungiant-maitinima-maksimalios-sroves-apsaugos-itaisu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 16:23
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo