Apsaugos sistemų įėjimo kontrolės technologijos


Įėjimo kontrolės sistemos -laferto. -digitalas. -milgreta. -vartai. -varle. -levoriskis. -altas. -arevita. -stebkam. -skelbiu. -elgrandas. -bkgrupe. -apexisbaltic. -evita. -rebus. -vssistemos.. Iejimo kontroles sistemos.

Darbas atliktas puikiai. Ivertintas 10 balų. Įvadas. Balso identifikavimas. Pirštų antspaudai. Akies rainelės atpažinimas. Akies tinklainė ir venų raštas. Veido identifikacija. Dvimatis veido identifikavimas. D veido atpažinimas. Atpažinimas pagal judesius. Apibendrinimas. Iliustracijos. Literatūros sąrašas.

Apsaugos sistemos – tai sistemos kurios saugo priėjimą prie duomenų ar prie tam tikros vietos nuo pašalinių, nepageidaujamų ar neturinčių priėjimo teisės asmenų, bei užtikrina lengvą ir patikimą autorizavimą tiems žmonėms kurie turi tam skirtas teises. Primityviausios apsaugos sistemos yra spynos, įvairios paprastos ir šarvuotos durys. Šiais laikais netgi tokios sistemos, kurios yra pagrįstos slaptažodžio įvedimu, galime teigti, jog yra vienos iš pačių paprasčiausių. Raktus lengva nukopijuoti ir pasidaryti jų dublikatą (1 pav.), juos galima pamesti, o jei raktų savininkas nėra atidus, raktai gali būti net ir pavagiami. Su slaptažodžiais esti kitų problemų: juos gali sužinoti kiti asmenys, galima pamatyti ir įsidėmėti tuo tarpu kai slaptažodis yra įvedamas. Žmonės, kurie galvoja jog šios primitysios technologijos 100 % gali apsaugoti jų namus ar priėjimą prie vertingų daigtų, smarkiai klysta.

Šiais laikais, kai elektronika kiekvienais metais vis smarkesniu žingsniu žengia į priekį, yra žymiai saugesnių ir patikimesnių identifikacijos būdų, kurie remiasi biometriniais žmogaus duomenimis ir geba užtikrintai apsaugoti priėjimą pašaliniams asmenims. Šiame referate bus pristatomi visi nauji žmogaus identifikacijos metodai.

  • Technologijos Referatas
  • Microsoft Word 440 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2218 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sobieski
  • Apsaugos sistemų įėjimo kontrolės technologijos
    9 - 2 balsai (-ų)
Apsaugos sistemų įėjimo kontrolės technologijos. (2013 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/apsaugos-sistemu-iejimo-kontroles-technologijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:25
×