Apsisaugojimo priemonės


Po aborto kada galima myletis. Kas sunaikina sperma?. Apsisaugojimo priemoniu buna. Per sperma ziv. Speros issiliejias oters akstyje. Prezervatyvai pagreitintai ejakuliacijai. Kontraceptinės priemonės moterims referatas. Kiaušintakių perrišimas. Ar galima myletis su prezervatyvu serganciu aids?. Priešneštumi.

Pasakykime aids stop! Mechaniniai. Cheminiai. Hormoniniai. Abortuojantys. Priešnėštuminė vakcina. Kontracepcija ir jos pasekmės. Gimdos pakenkimai. Piliulės. Prezervatyvai. Kiekvieno jauno ir gyvybingo zmogaus gyvenime buna nemazai vakareliu,kurie del vienokiu ar kitokiu priezasciu ilgam uzstringa i atminti. Be abejo retas vakarelis apsiena be alkogoli , kartais tokiuose susiburimuose pasitaiko ir narkotiku. Dalyvaudamas tokiame vakarelyje,kuriame bus vartojami narkotikai,tu ko gero nenoresi “apsigedinti” ir taip pat pabandysi. Gal but tu taip patirsi malonuma(jei neapsivemsi”,bet svarbiausia yra tai,kad tu nebegalesi blaiviai mastyti. Tu labai ramiai galesi iskresti kokia suntbe sau ir kitiems, pavyzdziui, mylesies be prezervatyvo. Kai esi apsvaiges,labai lengva pamisti saugotis mirtinu ”meiles ligu”. Apsvaiges tu netgi gali pamisti, kad aids yra mirtina liga. ,,nuo kontracepcijos prie aborto daugiau abortų turėjo tos moterys, kurios praeityje ar dabar naudojosi dirbtinėmis priemonėmis - gimdos spiralėmis, prezervatyvais ar hormoninėmis piliulėmis. " kontracepcijos pasekmės čia pateikiamos tik dažniausia pasitaikančios ligos ir blogybės, kurias sukelia kontraceptinės priemonės moters bei vyro kūnams ir sieloms. Didėja seksualinė laisvė, neištikimybė.

Kiekvieno jauno ir gyvibingo zmogaus gyvenime buna nemazai vakareliu,kurie del vienokiu ar kitokiu priezasciu ilgam uzstringa i atminti. Dalyvaudamas tokiame vakarelyje,kuriame bus vartojami narkotikai,tu ko gero nenoresi apsigedinti ir taip pat pabandysi. Gal but tu taip patirsi malonuma(jei neapsivemsi ,bet svarbiausia yra tai,kad tu nebegalesi blaiviai mastyti. Tu labai ramiai galesi iskresti kokia suntbe sau ir kitiems,pavyzdziui,mylesies be prezervatyvo. Kai esi apsvaiges,labai lengva pamisti saugotis mirtinu meiles ligu . Apsvaiges tu netgi gali pamisti,kad aids yra mirtina liga. Bet juk zmogaus isvaizda nepasako, ar jis serga aids , ar ne! Kol ziv perduodamas litiniu keliu , seksas su vienu partneriu reiskia seksa su visais ankstesniais jo partneriais. Aids – tai pagreitintas senejimo procesas isidemekite: vienintele efektivi priemone nuo uzsikretimo ziv yra prezervatyvai. Taciau ir jie visai nepasalina uzsikretimo ziv galimybes, nes gali prakiurti , suplysti, nusmukti. Jie turetu buti naudojami visu sekso rusiu metu,nuo pradzios iki pabaigos. Kontraceptines tabletes ir tepalai neapsaugo nou ziv ir kitu litiskai plintanciu ligu.

Kou daugiau parteriu , tuo didesne galimybe uzsikrest. Alkoholio ir narkotiku vartojimas didina rizika. Zmogus linkes labiau rizikuoti ir vengia saugotis, kai buna apsvaiges nuo alkoholio ar narkotiku. Zmones, vartojantys narkotikus, turi naudotis tik savo svirkstais ir adatomis, neduoti ju kitiems. Tokie intymus veiksmai, kaip glamones ir buciniai, neplatina ziv.

Prasidėjimą trukdantys ir vaiką žudanys metodai. I. Mechaniniai. Ištraukimas. Onano atvejis biblijoje (pr 38, 8-10). Sėklos išsiliejimas ne makštyje. Dangaus keršto šaukianti nuodėmė. Kenksmingas ypač moteriai. Nepatikimas, nes vyro gleivėse prieš ejakuliaciją jau gali būti spermatozoidų. Prezervatyvai. Nusimovimų, plyšimų, sporų pasitaiko 28%. Neapsaugo nuo venerinių ligų. Diafragma. Guminiu kamščiu uždengiamas gimdos kaklelis. Bet pro plyšius sperma pralenda ir iš 100 moterų 33% per metus pastoja. Vazektomija. Sėklinio latako pašalinimas (sterilizacija). Atsiranda įvairūs uždegimai. Kiaušintakių perrišimas. Periodai tampa labai dažni - kas 21 dieną; krūtys pasidaro tokios skausmingos, kad negali naktimis užmigti. Histerektomija - gimdos pašalinimas.

   ii. Cheminiai. Tai įvairios medžiagos, kurios naikina spermą. Tačiau iš 100 moterų 30 per metus pastoja. Kartais naudojamos kartu su diafragmomis ar prezervatyvais. Yra drebučiai, kremai, plaunantys preparatai, putojančios tabletės, žvakutės, pesarai.

    iii. Hormoniniai. Piliulės.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2010 m.
  • 5 puslapiai (2711 žodžiai)
  • Universitetas
  • Augustinas
  • Apsisaugojimo priemonės
    10 - 3 balsai (-ų)
Apsisaugojimo priemonės. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/apsisaugojimo-priemones.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 07:11
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo