Apskaita neribotos civilinės atsakomybės įmonėse ir jos taikymas „x“ įmonėje


Įvadas. Neribotos atsakomybės įmonės. Individuali įmonė. Ūkinė bendrija. Apskaita. Apskaitinės informacijos savybės. Apskaitinės informacijos perdavimas ir saugojimas. Apskaitinės informacijos naudotojai I. Apskaitinės informacijos naudotojai II. Apskaitos modeliai. Apskaitos procesas ir jo organizavimas. Buhalterinės apskaitos sąskaitos ir dvejybinis įrašas. Sąskaitų planas. Apskaitos proceso nuoseklumas. Pajamų ir sąnaudų pripažinimas. Sąskaitų koregavimas. Sąskaitų uždarymas. Apskaitos sistema ir svarbiausi jos elementai. IĮ „ŽVĖRŪNA“. Pasiūlymai padėčiai gerinti. Išvados. Šaltiniai.

Šio darbo tikslas yra teoriškai ir praktiškai išnagrinėti pasitinktą temą „Apskaita neribotos civilinės atsakomybės įmonėse ir jos taikymas „X“ įmonėje“.Pirmojoje darbo dalyje remdamasis duotais šaltiniais susipažinsiu su teorine darbo dalimi ir ją išnagrinėsiu pradedant nuo to, kas yra apskaita, ir kas yra neribotos atsakomybės įmonės. Tai pat apibendrinsiu, kaip apskaita taikoma neribotos atsakomybės įmonėse. Antrojoje darbo dalyje bus pasirinkta indviduali įmonė „Žvėrūna“, trumpai aprašomas įmonės darbo statusas ir veiklos pobūdis. Taip pat praktiškai išnagrinėta, kaip vykdomi aprašomos temos teoriniai reikalavimai, kaip įmonė teoriškai ir praktiškai vykdo apskaitą neribotos atsakomybės imonėje. Viską palyginus ir pastebėjus nukrypimus, galima pasiūlyti būdų padėčiai gerinti. Teorinį bei praktinį temos dėstymą sieti su vadybininkams reikalinga informacija sprendimams priimti ir geriau realizuotis savo sferoje. Paskutinis darbo etapas yra padaryti išvadas ir pateikti pasiūlymus, kad įmonės finansinė padėtis gėrėtų ir įmonė plėstųsi.

  • Microsoft Word 286 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (3026 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zygimantas
  • Apskaita neribotos civilinės atsakomybės įmonėse ir jos taikymas „x“ įmonėje
    10 - 5 balsai (-ų)
Apskaita neribotos civilinės atsakomybės įmonėse ir jos taikymas „x“ įmonėje. (2014 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaita-neribotos-civilines-atsakomybes-imonese-ir-jos-taikymas-x-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 11 d. 22:54
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo