Apskaita su programa Finvalda


Įvadas. Praktinė dalis. Bendras žurnalas. Didžioji knyga. Kompiuterinės finansinės ataskaitos. Finansinė atskaitomybė. Darbo užmokesčio skaičiavimo žiniaraštis. Išvados.


Darbo tikslas yra pagal pateiktus duomenis parengti UAB SVAJONĖ finansinę atskaitomybę. Darbo tikslui pasiekti yra iškeliami uždaviniai:

- Suvesti visus sąskaitų likučius;

- Užregistruoti ūkines operacijas;

- Pagal gautus duomenis parengti įmonės finansinę atskaitomybę.

Įmonės likučių ir ūkinių operacijų registravimui yra naudojama buhalterinės apskaitos programa FINVALDA MIKRO. Tai programa skirta smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms. Programos pagalba galima užregistruoti visas tipines operacijas. Programa susideda iš keletos modulių.

Pirmas modulis yra operacijos, kurį sudaro pirkimai, pardavimai, atsiskaitymai, pradinių likučių įvedimas.

Antras modulis ataskaitos. Modulis skirtas spausdinti visoms finansinėms ataskaitoms: balansas, didžioji knyga, pelno ataskaita, bendras žurnalas.

Trečias modelis yra aprašymai. Jis skirtas operacijų aprašymui. Taip pat prekių ir ilgalaikio turto kortelių sudarymui.

Administravimas. Šio modelio paskirtis yra ataskaitų redagavimas pagal naudotojo poreikius.

Darbo santrauka.

Pirmas darbo etapas. Suvesti visus pradinius likučius. Pirmiausiai suvesti klientų (pirkėjų ir tiekėjų) likučiai pagal klientų pavadinimus. Toliau buvo suvesti prekių likučiai pagal pavadinimus. Suvesti prekių kiekiai ir savikainos. Ilgalaikio turto likučiai suvesti pagal turto kainas ir sukauptą nusidėvėjimą. Po jų suvestos visos kitos buhalterinės sąskaitos.

Po likučių suvedimo buvo patikrinta likučių ataskaita ar atitinka balanso taisyklę: turtas = nuosavybė + įsipareigojimai.

  • Ekonomika Referatas
  • Adobe PDF 773 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių
  • Zenia
  • Apskaita su programa Finvalda
    10 - 9 balsai (-ų)
Apskaita su programa Finvalda. (2016 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaita-su-programa-finvalda.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:51
×