Apskaitininkės praktikos ataskaita


Įvadas. Uab „Larita“ įmonės pristatymas. Individualios veiklos pagal pažymą dokumentavimas ir deklaravimas. Finansinių ataskaitų rinkinių pateikimas registro centrui online sistemoje. Finansinių ataskaitų pildymas už 2013 metus. Finansinių ataskaitų pildymas už 2014 metus. Darbo užmokesčio apskaičivimas. Deklaracijos fr0572 pildymas. Sam pranešimai. Pln204 pildymas. Išvados.

UAB „Laritana“ įmonė, teikia apskaitos paslaugas bei auditą ir teisines paslaugas nuo 2003 metų. Įmonė sudaro finansinę atskaitomybę ir konsultuoja klausimais susijusiais su mokesčiais. Tokių būdų palengvina klientams verslo valdymą.

metinės bei periodinės finansinės atskaitomybės parengimas;

įmonių atstovavimas valstybinėse institucijose, tokiose kaip Valstybinė mokesčių inspekcija, Sodra ir kt.

UAB „Laritana“ yra pakankamai nedidelė įmonė. Kolektyvą sudaro: vadovė, administratorė ir trys buhalteriai. Įmonės vadovė yra Svetlana Laškienė. Svetlana Laškienė kontroliuoja visą įmonės veiklą, kad ji vyktų sklandžiai. Administratorės pareigos- pasirūpinti organizaciniais reikalais ir palaikyti ryšį su klientais: priimti užsakymus ir informuoti klientus. Įmonėje dirbantis buhalteriai turi aukštąjį išsilavinimą. Darbo sistema įmonėje taip suorganizuota, kad kiekvienas buhalteris yra atsakingas už konkrečiai priskirtos įmonės apskaitos tvarkymą nuo pirminių dokumentų suvedimo iki metinių finansinių ataskaitų pateikimo.

UAB „Laritana“, yra nustatyti keturi prioritetai, kuriais vadovaujasi teikdama savo paslaugas. Įmonės prioritetai yra: saugumas, patikimumas, patogumas, bei pasiekiamumas.

UAB „Laritana“ užtikrina visišką duomenų konfidencialumą. Įmonės teikiamos paslaugos yra patogios tuom, jog įmonių vadovai užsisakę paslaugas turi galimybę skirti daugiau laiko vystyti vykdomą veiklą, kadangi visais apskaitos ir mokesčių klausimais pasirūpina įmonės UAB„Laritana“ buhalteriai, klientai turi galimybę iškilus klausimų susisiekti telefonu arba internetu.

UAB „Laritana“ vizija- tapti žinoma bei gerbiama įmone Lietuvos rinkoje.

Įmonėje darbuotojai labai atsakingai ir profesionaliai teikia paslaugas norėdami patenkinti klientų poreikius, nes patenkinti klientai skatina įmonės klestėjimą.

Kadangi Individualios veiklos deklaraciją reikia pateikti (iki 05 mėn. 01 d). Į įmonę kreipiasi dauguma žmonių su prašymu deklaruoti jų veiklą ir VMI pateikti GPM308 deklaraciją. Taigi mano praktika prasidėjo nuo individualios veiklos dokumentavimo ir deklaravimo.

Paspaudus ant laukelio pvz: Leidžiami atskaitymai sumos, lengvai galima sužinoti kaip buvo gauta šį suma. Turint visas reikalingas sumas galima pradėti deklaruoti.

Turėdama prieigą prie kliento banko sistemos,  darbas buvo greičiau ir lengviau atliekamas. Iš pradžių prisijungus prie elektroninės bankininkystės, reikia pasirinkti skiltį ,,el.paslaugos“ ir prisijungiau prie ,,Mano VMI‘‘. Būtina patikrinti ar klientas neturėjo jokiu skolų. Reikia atidaryti kliento VMI sugeneruotą pažymą, kad patikrinti ar visi duomenys turimi VMI sistemoje yra perkelti į VMI suformuotą preliminarią GPM308 deklaraciją,  pavyzdžiui ar nepridavė asmuo metalo laužo ir tt. Po peržiūrėjimo ir patikrinimo, kad viskas gerai, reikia VMI paruoštoje preliminarioje GPM308 deklaracijoje ON–LINE sistemoje atidaryti GPM308V priedą ir perkelti iš Exel formos ,,Pajamų sumą, leidžiamų atskaitymų sumą“ ir į V18 laukelį VSD ir PSD (jei apmokestinamosios pajamos skaičiuojamos pagal faktinius išlaidų dokumentus). Paspaudus raudoną šauktuką , sistema patikrina ar viskas teisingai užpildyta. Paspaudus ant GPM308_2 priedo matoma, kad yra apskaičiuota gražintina arba mokėtina suma. Po to kai viskas užpildyta ir įdėmiai patikrinta, reikia pateikti  ON-LINE deklaraciją. ON-LINE pateiktos deklaracijos būklė matosi tik po 15, 20 minučių, dėl to būtina kitą diena užeiti ir patikrinti ar VMI priėmė deklaraciją.

  • Apskaita Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1357 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2790 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Apskaitininkės praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Apskaitininkės praktikos ataskaita. (2015 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitininkes-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:28
×