Apskaitos ciklo užbaigimas Registrai


Apskaitos ciklo užbaigimas. registrai. Apskaitos pagrindų savarankiškas darbas. Ba14is grupei. Sudarytos ir prisegtos individualios užduotys. Netvarkingi ir be individualių užduočių darbai nebus įskaitomi.

Darbe turi būti Savarankiškas darbas turi būti atliktas raštu, tačiau gali būti atspausdintas arba rašytas ranka. Bet kuriuo atveju sprendimai turi būti pateikti tvarkingai ir suprantamai, be braukymų ir trynimų. Atlikti taisymai turi atitikti klaidų taisymo apskaitos registruose ir dokumentuose tvarką. Darbai vertinami „įskaityta“ arba „neįskaityta“. Darbas įskaitomas, jei teisingai atlikta 50 proc. pateiktos užduoties ir darbas atitinka rašto darbams keliamus reikalavimus. Darbai pristatomi į Verslo ir ekonomikos katedrą iki egzamino.

UŽDUOTIS. Trys broliai įkūrė baldų parduotuvę. Kiekvienas iš jų įsigijo po 800 paprastųjų akcijų. Vienos akcijos nominalioji vertė - 100 eurų. Jie įregistravo UAB „Baldai“, kurios įstatinis kapitalas - 240 000 eurų. Iš gautų už akcijas lėšų bei gavę iš banko trumpalaikę paskolą 20 106 eurų su 4 procentų metinių palūkanų, nusipirko pastatą, įrangos ir prekių. Palūkanos už paskolą bus grąžintos pasibaigus sutarties terminui. Įmonės veikla - baldų perpardavimas. Po pusės metų šios įmonės balansas buvo:

  • Microsoft Word 157 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (689 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintaras
  • Apskaitos ciklo užbaigimas Registrai
    10 - 2 balsai (-ų)
Apskaitos ciklo užbaigimas Registrai. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-ciklo-uzbaigimas-registrai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 18:30
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo