Apskaitos individualus darbas


Įvadas. Individualaus darbo 1 užduotis. Prekių (paslaugų) pirkimo ir pardavimo apskaita. Kreditinė PVM sąskaita faktūra. Atsiskaitymų su atskaitingais asmenimis apskaita. Avanso apyskaita. Individualaus darbo 2 užduotis. Inventorizacijos esmė, tikslai. Inventorizacijos objektas. Išvados. Informacijos šsaltiniai. Priedai. Priedas. Kreditinė PVM sąskaita faktūra. Priedas. Avanso apyskaits dokumentas.

Tyrimo tikslas: susipažinti su prekių pirkimo ir pardavimo dokumentais , susipažinti su

Informacijos šaltinių apžvalga: Daugiausiai naudojausi Kalčinskas G. , 2010, Buhalterinės apskaitos pagrindai Vilnius : Pačiolis.Taip pat informacijos ieškojau internete, nuorodos pateiktos informacijos šaltiniuose.

Įmonės perka iš įvairių tiekėjų prekes skirtas perparduoti, įvairias medžiagas ir žaliavas, būtinas paslaugų teikimui, prekes ūkio reikmėms , įrankius ir kita. Taip pat paslaugas, reikalingas įmonės veiklai vykdyti, tokias kaip telekomunikacijų, elektros energijos, patalpų nuomos, apsaugos, garantinės priežiūros ir kita. Visos ūkinės operacijos ir ūkiniai įvykiai būtų pagrįsti apskaitos dokumentais.

Pirkimai registruojami buhalterinės apskaitos programoje pagal gautas PVM sąskaitas faktūras, sąskaitas faktūras, draudimo liudijimus, bilietus, pirkimo - pardavimo kvitus ir kitus juridinę galią turinčius dokumentus.

Apskaitos dokumentas turi juridinę galią jei jame yra visi privalomi rekvizitai:

Ūkinės operacijos rezultatas pinigine ir (ar) kiekybine išraiška;

3.Buhalterijai pateikiama avanso apyskaita arba kitas panašus dokumentas pagrindžia, kiek pinigų buvo išleista, ir tai yra svarbus dokumentas kilus nesusitarimams.

4.Inventorizacija atliekama tam, kad įmonės žinotų savo faktiškai turimą turtą, kuris gali nesutapti su esamu turtu dokumentuose, todėl inventorizacija yra privaloma kiekvienoje įmonėje.

  • Apskaita Analizė
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1611 žodžiai)
  • Brigita
  • Apskaitos individualus darbas
    10 - 6 balsai (-ų)
Apskaitos individualus darbas. (2015 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-individualus-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:53
×