Apskaitos klaidos ir apgaulės. Jų išaiškinimas


Apskaitos klaidu rusys. Apskaitos klaidų klasifikavimas. Klaidos ir apgaules auditas. Klaidos ir apgaules audite. Ekonomines apgaules. Kursinis klaidos ir apgaules auditas. Auditas klaidos ir apgaules. Finansinė klaidos ir apgaules. Klaida ir apgaulė. Klaidos ir apgaules magistrinis darbas.

Įvadas. Klaidų ir apgaulių esmė. Apskaitos klaidos ir apgaulės. Audito klaidos ir apgaulės. Klaidų ir apgaulių aptikimas. Atsakomybė už padarytas klaidas, apgaules. Išvados. Santrauka užsienio kalba. Literatūra ir šaltiniai.

Pastaraisiais metais padidėjo kompiuterių ir kompiuterinių programų kiekis, nors jų dėka tapo lengviau kontroliuoti apskaitą, vis dėlto klaidų liko, tik pasikeitė kai kurių pobūdis. Deja, jų visiškai išvengti neįmanoma dėl dviejų priežasčių: 1) žmonėms būdinga klysti; 2) kai kurie žmonės sąmoningai daro klaidas siekdami tam tikrų tikslų. Todėl „Klaidų ir apgaulių išaiškinimas“ yra aktuali visų laikų tema.

Norminiuose aktuose ir literatūroje finansinių ataskaitų apgaulės ir klaidos sąvokos yra vartojamos kaip sinonimai. Pagrindinis skirtumas, pagal kurį apgaulę galima atskirti nuo klaidos, yra tas, kad finansinių ataskaitų apgaulės yra daromos sąmoningai.

Darbo tikslas – įgauti daugiau žinių apie apskaitos bei audito klaidas ir apgaules. Sužinoti apie jų aptikimą ir atsakomybę už netinkamą apskaitos vedimą.

Šiame darbe yra aprašyti buhalterinės apskaitos ir audito klaidos bei apgaulės. Pateiktos klaidų ir apgaulių rūšys, požymiai, pagal kuriuos jos yra klasifikuojamos. Yra nurodyti jų aptikimo būdai ir principai. Darbe taip pat yra pateikta asmenų, atsakingų už buhalterinės apskaitos klaidas ir apgaules, atsakomybė.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 27 KB
  • m.
  • 23 puslapiai (4734 žodžiai)
  • Universitetas
  • Poisonflower
  • Apskaitos klaidos ir apgaulės. Jų išaiškinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Apskaitos klaidos ir apgaulės. Jų išaiškinimas. (2012 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-klaidos-ir-apgaules-ju-isaiskinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:43
×