Apskaitos organizavimas ir tvarka biudžetinėse įstaigose


Apskaitos organizavimas ir tvarka. Biudžetinėse įstaigose. Įvadas. Biudžetinių įstaigų apskaitos organizavimas. Biudžetinė įstaiga privalo. Biudžetinė įstaiga turi teisę. Asignavimų valdytojai. Buhalterijoms pavedama. Vyriausiasis buhalteris privalo. Apskaitos dokumentai. Klaidų taisymas. Apskaitos dokumentų, apskaitos registrų ir finansinės atskaitomybės saugojimas. Memorialiniai orderiai. Didžioji knyga, jos pildymo tvarka. Išlaidų sąmatų vykdymo balansas. Reglamentavimas. Įvertinimo būdai. Finansinių ataskaitų elementų įvertinimo būdai. Išvados. Literatūra. Literatūra.

Viešojo sektoriaus finansinių ataskaitų elementai yra: turtas, finansavimo sumos, grynasis turtas, įsipareigojimai, pajamos ir sąnaudos. Dėl viešojo sektoriaus veiklos ir apskaitos specifikos šios įstaigos neturi nuosavo kapitalo. Privačios įstaigos neturi grynojo turto – tai turto dalies, likusios iš viešojo saktoriaus turto atėmus visų jo įsipareigojimų vertę ir finansavimo sumas.

Tiek privačiajame, tiek viešajame sektoriuje nustatyti tokie patys įsigijimo savikainos, tikrosios vertės, dabartinės vertės būdai, tik nežymiai pavadinimu skiriasi grynosios realizavimo vertės ir grynosios galimo realizavimo vertės būdai, taip pat realizavimo vertės ir grynosios galimo pardavimo kainos būdai. Viešojo sektoriaus apskaitos reglamentavime nenumatyti naudojimo vertė ir amortizuotos savikainos būdai.

  • Apskaita Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (5727 žodžiai)
  • Zara
  • Apskaitos organizavimas ir tvarka biudžetinėse įstaigose
    10 - 1 balsai (-ų)
Apskaitos organizavimas ir tvarka biudžetinėse įstaigose. (2013 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-organizavimas-ir-tvarka-biudzetinese-istaigose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:52
×