Apskaitos politika ir ataskaitų sudarymas


Įvadas. Buhalterinės apskaitos organizavimo teorinė ir praktinė apžvalga. Buhalterinės apskaitos reglamentavimas. Pagrindinės apskaitos reglamentavimo nuostatos Europos Sąjungoje. Pagrindinės apskaitos reglamentavimo nuostatos Lietuvoje. Buhalterinės apskaitos reglamentų palyginimas. Buhalterinės apskaitos reglamentavimas įmonėje. Įmonės veiklos apžvalga. Finansinių ir mokestinių ataskaitų parengimas įmonėje. Buhalterinės apskaitos metodų, taikomų ūkio subjekte, analizė. Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės metodų pagrindimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Lentelių ir paveikslų sąrašas.

Temos aktualumas: Buhalterinės apskaitos organizavimo tikslas yra užtiksinti, kad įmonė tiksliai ir teisingai apskaito ūkinius įvykius ir ūkines operacijas, pagal kurias yra ruošiamos finansinės ir mokestinės ataskaitos.

Darbo tikslas: Išanalizuoti įmonės „Serv” buhalterinės apskaitos politiką, metodų taikymą ir finansinių bei mokestinių ataskaitų sudarymą.

Šiam tikslui pasiekti keliami darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti pagrindines buhalterinės apskaitos reglamentavimo nuostatas Lietuvoje ir ES;

2.Palyginti buhalterinės apskaitos reglamentus ;

3.Nurodyti įmonės „Serv“ apskaitą reglamentuojančius teisės aktus.

4.Pateikti įmonei apskaitos tvarkymo alternatyvas finansinėms ir mokestinėms ataskaitoms rengti.

  • Microsoft Word 102 KB
  • 2013 m.
  • 35 puslapiai (8617 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gertra
  • Apskaitos politika ir ataskaitų sudarymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Apskaitos politika ir ataskaitų sudarymas. (2013 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-politika-ir-ataskaitu-sudarymas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 13:12
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo