Apskaitos politika – vadovo pareiga ir atsakomybė


Uab apskaitos politika. Pareiga ir atsakomybe rasinys. Diplominis vadovo teisine atsakomybe. Grozio salono materialiniu vertybiu apskaitos organizavimo procesas. Zmogus pareiga ir atsakomybe referatai. Apskaitos politika ar vadovas. Apskaitos politika uab. Uab buhalterines apskaitos politika. Apskaitos politika sistemos uab. Vadovo pareigos ir atsakomybe.

Apskaitos politika – vadovo pareiga ir atsakomybė. Įvadas. Apskaitos informacija valdymo sistemoje. Buhalterinės apskaitos mokslo ir praktinės veiklos struktūra. Apskaitos informacijos esmė. Apskaitos informacijos vartotojai. Buhalterinės apskaitos reglamentavimas. Apskaitininko darbas ir jam keliami reikalavimai. Apskaitos darbuotojams keliami etiniai reikalavimai. Trumpa UAB “Gaumina” istorija. Organizacijos struktūra. Išvados. Naudota literatūra.

Kiekvienas įmonės vadovas turi taip vadovauti savo įmonei, ka ji nebankrutuotų ar jos nelikviduotų mokesčių inspekcijos darbuotojai. Jis turi vadovautis visais buhalterinės apskaitos standartais.

Turi turėti tokius pat atsakingus darbuotojus, kurie ataskaitas apie įmonės būklę pristatytų kiekienos savaitės pradžioje. Jei tokio darbuotojo neturi tai turėtu reikalauti iš apskaitiniko tokius reikalavimus vsvarbiausia buhalterinės apskaitos priedermė - padėti pažinti realų mus supantį pasaulį i atspindėti jį universalia verslo kalba. Viena pagrindinių sėkmingo verslo plėtojimo sąlygų – deramas informacijos, ypač apskaitinės, reikšmės įvertinimas ir gebėjimas tinkamai pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis. Informacija, kurios reikia sprendimams priimti, yra labai įvairi ir jos tiek daug, kad visos vienu metu beveik neįmanoma suvokti. Laimei, to nė nereikia, jeigu valdymo aparato darbuotojai racionaliai pasiskirsto pareigas. Tada tik vadovams reikėtų susipažinti su platesnio spektro, jau pakankamai apibendrintais duomenimis, kurių neturėtų būtii labai daug.

Kiekvinas žmogus priima tik tuo laiku jam aktualią informaciją ir dažnai net ir nesąmonigai atmeta nereikšmingus duomenis. Kiekvienas skirtingai vertina tas tas oačias žinias: koks nors pranešimas vienam gali būti labai svarbus, o kitam – tik pašalinis garsas. Todėl žmonėms, susibūrusiems į tam tikro tikslo siekiantį kolektyvą, reikia išsirinkti lyderį, kuris kiekvieną darbuotoją priverstų kaupti ir apdoroti tik tam tikrus duomenis - informaciją, kurios reikia konkretiems vadymo tikslams pasiekti. Tai ypač svarbu verslo kolektyvams, kurių veiklos be reikalingos informacijos apskritai neįmanoma įsivaizduoti. Konkrečios informacijos rinkimas ir formavimas isuomet susijęs su jos vartotojo poreikiais ir galimybe priimti perrduodamus duomenis. Žmonėms , kuriantiems ir perduoantiems atitinkamas žinias, to niekada nerikėų pamiršti, juo labiau, kad informacijos, kaip ir visų kitų vertybių (net i ir pinigų!) , gali ne tik trūkti. Jos gali būti ir perdaug. Kiekviena informacija turi būti perduodama laiku ir tam, kas ją gali tikslingai panaudoti. Be to, apskaita kiekienoje įmonėje turi būti organizuota tokiu būdu, kad ja pasitikėtų šios informacijos vartoojai – kitaip jie bus priversti tikrinti kiekvieną pranešimą, o tai neišvengiamai kainuos kvalifikuotų sprendimų priėmėjų darbo laiką, taigi – pinigus.

Paprastai žmonės palyginti lengvai įsivaizduoja materialinių vertybių judėjimą, tačiau kurkas sunkiau suvokia nematerialius, tarp jų ior informacinius srautus.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2010 m.
  • 20 puslapių (4219 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arūnė
  • Apskaitos politika – vadovo pareiga ir atsakomybė
    10 - 1 balsai (-ų)
Apskaitos politika – vadovo pareiga ir atsakomybė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-politika-vadovo-pareiga-ir-atsakomybe.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 09:36
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo