Apskaitos proceso organizavimas skaidrės


Apskaitos proceso organizavimas ir. UAB "Busturas" įmonės analizė. Remdamasis apskaita , naudotojas bet kada gali gauti informaciją apie įmonės. Apskaitos proceso organizavimas. Apskaita įmonėje gali būti tvarkoma dviem būdais. Buhalterinė apskaita atliekama tam tikra tvarka ir nuoseklumu. UAB "Busturas" įmonės apžvalga. Įmonės oraganizavimas. Pavyzdys.


Apskaitos teorija Apskaitos proceso organizavimas Analizės metodai Įmonės analizė.

Darbo tikslas: išnagrinėti apskaitos proceso organizavimą. Darbo objektas – UAB "Busturas" apskaitos organizavimas. Darbe naudoti metodai: mokslinės literatūros ir dokumentų analizė, įmonių ataskaitų analizė.

Apskaita yra informacijos apibendrinimo sistema ir užima labai svarbią vietą įmonės valdymo veikloje.

“Apskaita yra reiškinių ir įvykių, nors iš dalies turinčių finansinį pobūdį, registravimo, klasifikavimo ir sumavimo tam tikru būdu ir pinigine išraiška bei rezultatų interpretavimo menas.” - Amerikos diplomatų viešų buhalterių institutas.

“Buhalterinė apskaita – ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių, išreikštų pinigais, registravimo, grupavimo ir apibendrinimo sistema, skirta gauti informaciją ekonominiams sprendimams priimti ir (arba) finansinei atskaitomybei sudaryti.” - Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

Turtą ir jo sudėtį; - ataskaitinių laikotarpių pelną (nuostolį); - debitorinius įsiskolinimus (skolos įmonei); - kreditorinius įsiskolinimus (įmonės skolos tretiesiems asmenims); - pelno ar nuostolio susidarymo šaltinius; - savininkų nuosavybės dydį ir sudėtį.

Remdamasis apskaita , naudotojas bet kada gali gauti informaciją apie įmonės:.

Organizavimas, kai gaunama geros kokybės, operatyviai pateikta informacija ir ja patenkinti išoriniai bei vidiniai naudotojai.

Labai didelę reikšmę apskaitos organizavimo procese turi darbuotojai ir jų dalykinė kvalifikacija.

Organizuojant savarankišką apskaitos tarnybą;2) pagal sutartis, naudojantis buhalterinių, auditinių ir kitų konsultacinių įmonių paslaugomis.

  • MS PowerPoint 822 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (668 žodžiai)
  • Universitetas
  • Xx
  • Apskaitos proceso organizavimas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Apskaitos proceso organizavimas skaidrės. (2020 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-proceso-organizavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 15:32
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo