Apskaitos programos Finvalda Maxi analizė


Įvadas. Sistemos „Finvalda maxi“ pristatymas. Savybės ir galimybės. Programos „Finvalda maxi“ palyginimas su kitomis programomis. Išvados. Literatūros sąrašas.


Informacinėms valdymo sistemoms kompiuterių taikyme skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys. Visa tai yra susiję su tuo, kad kompiuteriai kas kart perima vis daugiau žmonių funkcijų. Tačiau šio funkcijos tampa vis sudėtingės, todėl vis labiau panašėja į intelektualines procedūras. Būtent dėl šių priežasčių, yra sutelkiamas didelis dėmesys į įvairias informacines valdymo sistemas, jų kūrimą, tobulinimą ir kontrolę.

pateikti pasiūlymus dėl bendrovėje naudojamos buhalterinės programos „Finvalda Maxi“ tobulinimo galimybių.

Taigi, programa „Finvalda Maxi“ sukurta įmonės buhalterinės apskaitos vedimo palengvinimui, jos funkciniai moduliai apima platų įmonių veiklos spektrą. Taip pat programa skirta įvairaus profilio įmonėms. Nors ši programa yra gana brangi (nuo 12 000 litų), tačiau kaip matoma iš atsiliepimų – jos funkcionalumas pateisina šią kainą.

Atsižvelgiant į visą informaciją apie čia programą, galima pateikti „Finvaldos Maxi“ savybes ir galimybes:

Programos darbinė aplinka ir ataskaitos veikia trimis kalbomis (lietuvių, anglų, latvių, vartotojui pageidaujant galima pridėti papildomą kalbą).

Taigi, visos šios savybės ir galimybės puikiai atitinta buhalterių poreikius. Viena iš svarbiausių savybių yra ta, kad būtų paprasta su ja dirbti ir greitai perprasti visas operacijas. Dėl jos funkcinių modulių vienodumo ir apimties lengva konkrečiai pritaikyti tam tikrai įmonės veiklai. Šią programą galima koreguoti taip, kaip norisi – gali būti atnaujinama programos gamintojų pagalba.

Žemiau yra pateikta lentėlė, kurioje lyginamos dvi buhalterinės programos – „Finvalda Maxi“ ir „Rivilė-Solo“. Su šiomis programomis dirba buhalterė, todėl ji išsakė savo nuomonę.

Remintis šia lentele, galima teigti, kad programos yra gana panašios. Skiriasi tik paskirtimi, kaina bei operacine sistema. Vienas iš ryškiausių skirtumų yra kaina, todėl kad programa „Finvalda Maxi“ yra vos ne tris kartus brangesnė nei programa „Rivilė-Solo“.

  • Verslas Analizė
  • Microsoft Word 145 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1527 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dzhamal
  • Apskaitos programos Finvalda Maxi analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Apskaitos programos Finvalda Maxi analizė. (2016 m. Rugpjūčio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-programos-finvalda-maxi-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 22:00
×