Apskaitos programų palyginimas


Įvadas. Buhalterinės apskaitos programų aprašymas. Buhalterinės apskaitos programa „Contour Enterprise“. Buhalterinės apskaitos programa „Centas“. Buhalterinių apskaitos programų palyginimas ir pasirinkimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Darbo tikslas: išanalizuoti kompiuterizuotos apskaitos programas.

Darbo uždaviniai:

1. Išnagrinėti „Contour Enterprise“ ir „Centas“ apskaitos programas.

2. Palyginti ir apibendrinti kompiuterizuotas apskaitos programas.

3. Įvertinti jų pranašumus ir skirtumus.

Šios dvi buhalterinės apskaitos programos turi pagrindines šiuolaikinės kompiuterinės apskaitos dalis. Tiek viena, tiek kita programa turi įvairius modulius, pagal kurios individuali įmone prisitaiko savo apskaitai. Programos skiriasi tuo, kad viena turi daugiau ir įvairesnių modulių, o kita – mažiau modulių. Žinoma, dėl to ir skiriasi šių modulių paslaugų kainos. Kalbant apie „Contour Enterprise“ – tai visiškai nemokama kompiuterizuotos apskaitos programa, o „Centas“ priešingai – nemokama yra tik programos bandomoji versija, norint naudotis ja toliau, programa kainuos 700 Lt (+PVM).

„Contour Enterprise“ taip pat privalumų. Štai argumentai, kodėl verta rinktis jų kompiuterizuotą apskaitos programą:

1) Kokybė. Sistemoje yra realizuotos geriausios valdymo ir planavimo metodikos, naudojant pažangiausias pasaulyje informacines technologijas.

2)Kaina. Produktas yra platinamas nemokamai, pagal atviro kodo licencija. Todėl jis yra prieinamas kaip stambiausioms korporacijoms taip ir nedidelėms bendrovėms.

3)Patikimumas. Jau ilga laika stabiliai veikia didžiausiose Lietuvos įmonėse.

4)Funkcionalumas. Programoje yra jau virš 50 modulių, skirtų spręsti įvairias apskaitos automatizacijos užduotys.

6)Galimybė augti kartu su jūsų verslu. Augant verslui jums neprireiks keisti programos kita. Jus tiesiog naudosite vis daugiau ir daugiau funkcijų, ir tai darysite visiškai nemokamai.

Apibendrinus, šias dvi apskaitos programas, galima teigti, kad abi turi reikiamas šiuolaikines kompiuterizuotos apskaitos dalis, taip pat turi kiekviena savo privalumų, kurių dėka, vartotojas pats nusprendžia kokią programą palankiausia turėti. Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų apskaitos programų – tai programos kaina.

  • Apskaita Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1755 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Apskaitos programų palyginimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Apskaitos programų palyginimas. (2015 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-programu-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:37
×