Apšvietimo projektavimas


Elektronikos bakalauro darbas. Įvadas. Analitinė dalis teorinė techninio sprendimo analizė. Elektros įrangos techniniai duomenys. Elektros įrangos paskirtis ir techniniai duomenys. Technologinio proceso nagrinėjimas. Tiriamoji dalis elektros apkrovų skaičiavimas. Elektros tinklo vartotojams ir grupinio tinklo skaičiavimas. Elektros tinklo skaičiavimas. Apsaugos ir valdymo aparatų parinkimas. Technologinio proceso automatizavimas. Patalpos oro kondicionavimo sistemos modelio sudarymas. Proceso modeliavimas. Saugus darbas. Sąmatiniai skaičiavimaiišvados ir siūlymai. Literatūros ir kitų informacijos šaltinių sąrašas. Santrauka. Priedai.


Biržų naftos perpumpavimo stotis AB “Naftotiekis”yra viena iš racionaliausių įmonių Lietuvoje.Nuo 1999m. priklausanti AB “Mažeikių Nafta” kaip Biržų filialas,įdiegė daug naujovių.Transformatorinë pastotë rekonstruota pagal naujausias technologijas.

Produktotiekis Ilukstë-Biržai-Ventspilis sumontuotas 1971m.

Naftotiekis Biržai1-283km.-Ventspilis sumontuotas 1969m.

Naftotiekis Biržai2-283km.-Mažeikiai ir

Naftotiekis Biržai2-283km.-Ventspilis sumontuoti 1979m.

Naftotiekių ir produktotiekio tinklas apima Zarasų,Rokiškio,Biržų,Pasvalio,Pakruojo,Joniškio, Akmenës irMažeikių rajonus.AB “Mažeikių nafta”Biržų filialas palaiko glaudžius ryšius su tokiomis užsienio firmomis kaip Bitran UAB,Jukos AB NK,LukoilAB NK ir kitomis.

Apšvietimo projektavimas. (2012 m. Gruodžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/apsvietimo-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:22