Aptarkite keletą pasirinktų rašytojų gyvenimo faktų ar epizodų, kurie jums padėjo geriau suprasti autorių kūrybą - Literatūra, 9 potemė


Rasytoju gyvenimas, ju kuryba. 9. aptarkite keletą pasirinktų rašytojų gyvenimo faktų ar epizodų, kurie jums padėjo geriau suprasti autorių kūrybą kalba. Aptarkite ir aprašykite kelių pasirinktu rašytoju gyvenimo faktu ir epizodu, kaip jie padejo, suprasti rašytoju kuryba. Autoriu gyvenimo epizodai ir ju kuryba.

10 klasės kalbėjimo potemė 2016 metams. Literatūra 9 potemės kalbėjimo pavyzdys su išplėstiniu planu, šaltiniais.Potemė apie rašytojų gyvenimo faktus ir jų sąsajas su kūryba.

9. Aptarkite keletą pasirinktų rašytojų gyvenimo faktų ar epizodų, kurie jums padėjo geriau suprasti autorių kūrybą.


Rašytojas – žmogus sugebantis savo mintis, išgyvenimus, patirtį, jausmus bei svajones perteikti rašto kalba. Iš tokių unikalių žmonių, mes skaitytojai pasisemiam ne tik žinių, jie leidžia mums pažinti ir išgyventi didelę įvairovę jausmų, bei išgyvenimų, kurių galbūt niekada nebuvome patyrę savo realiame gyvenime. Atrasti naujas kultūras ir pabūvėti skirtinguose laikmečiuose. Dėka jų mūsų vaizduotė gali sukurti dar neregėtus vaizdiniu. Todėl dažnai mums gali kilti klausimas ar rašytojai savo kūriniuose perteikia tik savo vaizduotę , o gal jie aprašo savo ar kitų žmonių išgyvenimus ir potyrius. Ar aprašomos vietovės, bei peizažai yra tikri ar nupiešti autoriaus vaizduotės vaisius. Į šiuos klausimus gali atsakyti tik tai pats kūrėjas. Mes galime tik paanalizuoti pačių rašytojų asmeninio gyvenimo detales ir bandyti rasti jų atitikmenis ar panašumus jų kūriniuose.

Autoriaus biografija gali padėti geriau suprasti kūrinius. Kūrimo laikmetis, dažnai atsispindi kūriniuose, geriau paanalizavus kūrinius galime rasti daug to laikmečio kultūrai ir papročiams būdingų aspektų. Pačio rašytojo kultūrinis išprusimas, mentalitetas, net gi religija dažnai atsispindi kūriniuose.

Šiandien savo kalbėjime aš aptarsiu keletą rašytojų gyvenimo faktų ir epizodų, kurie labiau padėjo suprasti jų kūrinius.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1148 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aptarkite keletą pasirinktų rašytojų gyvenimo faktų ar epizodų, kurie jums padėjo geriau suprasti autorių kūrybą - Literatūra, 9 potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Aptarkite keletą pasirinktų rašytojų gyvenimo faktų ar epizodų, kurie jums padėjo geriau suprasti autorių kūrybą - Literatūra, 9 potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/aptarkite-keleta-pasirinktu-rasytoju-gyvenimo-faktu-ar-epizodu-kurie-jums-padejo-geriau-suprasti-autoriu-kuryba-literatura-9-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:19
×