Aptarnavimo sistemų formalizavimas


Aptarnavimo sistemų teorijos. Sistemu formalizavimas ir analize. Kursinis darbas pranevicius. Aptarnavimo sistemų aptarnavimo agregatinis modelis. Agregatinis metodas. Ram kursinis darbas.

Konceptualusis aptarnavimo sistemų tinklo modelis. Aptarnavimo sistemų tinklo agregatinis modelis. Išvados. Literatūra. Informacine realaus laiko sistema susideda is centrinio procesoriaus(CPU), pagrindines atminties(RAM) kurios dydis 100kb ir kieto disko(HDD). Uzklausos is didelio skaiciaus nutolusiu terminalu ateina kas 75+-25 ms(milisekundes) ir apdorojamos CPU per 1ms. Po to kiekviena is uzklausu patalpinama i RAM, arba atmetama jei RAM yra uzpildyta (kiekviena uzklausa uzima 2kb atminties). Apdorojamoms uzklausoms yra vygdoma informacijos paieska kietajame diske(HDD), per 120+-25ms ir jos nuskaitymas per 10+-5ms, kiekvienai is uzklausu. Darbas su HDD nereikalauja centrinio procesoriaus. Po to uzklausa laikoma apdorota ir pasalinama is pagrindines atminties. Reikia sumodeliuoti sistema aptarnaujancia 100 uzklausu.

Informacine realaus laiko sistema susideda is centrinio procesoriaus(cpu), pagrindines atminties(ram) kurios dydis 100kb ir kieto disko(hdd). Po to uzklausa laikoma apdorota ir aptarnavimo sistemų (as) tinklą sudaro keturios as. As tinklo struktūrinė schema parodyta paveiksle. Visos as yra vienkanalės. Paraiška aptarnauta pirmojoje as, pereina į antrąją as, iš antros į trečią as iš trečios į ketvirtą. Paraiškos aptarnavimo trukmė as1 yra ms, as2 – ms, as3 – 120 ± 25ms, as4 -10 ± ms.

Paraiškos dedamos ir imamos iš fifo tipo eilės. Paraiškos aptarnaujamos po vieną ir nauja paraiška pradedama aptarnauti tik tada, kai as yra laisva, operatorius enq įtraukia paraišką į eoperatorius deq išima pirmą paraišką iš eilės q(tm) ir jos parametrus priskiria kintamiesiems tar(tm) ir tr. Eilės ilgis s čia x1 = (alaik) – atėjo paraiška iš pirmoj operatorius enq įtraukia paraišką į eilę q(tm) ir fiksuoja paraiškos atėjimo laiką tm. Eilė pailgėja vienetu.

Operatorius atmesta įtraukia paraišką į eilę q2(tm) ir fiksuoja paraiš operatorius deq išima pirmą paraišką iš eilės q(tm) ir jos parametrus priskiria kintamiesiems čia x1 = (alaik) – atėjo paraiška iš antrojo operatorius enq įtraukia paraišką į e operatorius deq išima pirmą paraišką iš eilės q(tm) ir jos parametrus priskiria kintamiesiems t čia x1 = (alaik) – atėjo paraiška iš trečiojo // čia akivaizdžiai aišku, kad nereikia eilių, nes as4 yra as3 tęsi operatorius deq išima pirmą paraišką iš eilės q(tm) ir jos parametrus priskiria kintamiesiems Valdymo sekos: e??1?{ēk(1)}, k = 1,(100*100+161) //100ms*100paraiškų +1+145+15ms – teoriškai ilgiausias laikas, kiek modelis gali darbas padėjo įsisavinti agregatinį metodą, tah. Pranevičius kompiuterinių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1595 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rapolas
  • Aptarnavimo sistemų formalizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Aptarnavimo sistemų formalizavimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/aptarnavimo-sistemu-formalizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:25
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo