Aputis Šviečiančios vilko akys Herojaus vidinis pasaulis


Svieciancios vilko akys analize. Svieciancios vilko akys interpretacija. J.aputis šviečiančios vilko akys. Aputis svieciancios vilko akys analize. Aputis vilko akys. Šviečiančios vilko akys aputis. Juozas aputis svieciancios. Juozas aputis šviečiančios vilko akys analize. Svieciancio vilko akys analize. Juozas aputis svieciancios vilko akys.

Jis bando tai paslėpti. Deja, išnagrinėję jį matome, koks jis yra. Šviečiančios vilko akys yra lyg mirties grėsmė, kurią herojus patyrė savo vaikystėje eidamas nakty iš mokyklos namo. Šis baimės išgyvenimas išrėžė žymę jo pasąmonėje ir liko joje visam gyvenimui.


Jis bando tai paslėpti.

šviečiančios vilko akys yra lyg mirties grėsmė, kurią herojus patyrė savo vaikystėje eidamas nakty iš mokyklos namo. Antras veikėjas — brolis pranas yra jam kaip išsigelbėjimas. Už tai, kad vaikystėje brolis skirdavo jam savo laiko, herojus norėtų atsidėkoti. Išreikšdamas savo padėką jis šį apsakymą dedikuoja būtent pranui.

Būdamas prie jūros pagrindinis veikėjas svajoja, kad visuose krantuose jo lauktų mylinčios seserys ir broliai. Mano nuomonę, tie krantai, apie kuriuos galvoja herojus, gali simbolizuoti jo brolį, kuris jo laukdavo ateinančio iš mokyklos. Jūra tuomet simbolizuotų vilką, kuris jį gąsdino ir baugino. Herojus mano, jog aname krante gyvenimas būtų daug geresnis, tačiau jis jaučiasi pririštas prie savo kranto.

Jis tokiu savo elgesių tarsi bėga nuo realybės, nori, kad būtų taip, kaip anksčiau jo vaikystėje. Deja, tai tik jo svajonė, kuriai labai sunku išsipildyti, nes jis to tik nori, bet nieko nesistengia pakeisti nei savyje, nei kituose.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (214 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aputis Šviečiančios vilko akys Herojaus vidinis pasaulis
    10 - 1 balsai (-ų)
Aputis Šviečiančios vilko akys Herojaus vidinis pasaulis. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/aputis-svieciancios-vilko-akys-herojaus-vidinis-pasaulis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:18
×