Apvalaus kvadrato mokyklos esė


Apvalaus kvadrato mokyklos esė.


Visame pasaulyje gyvuoja daugybė alternatyvių mokyklų tokių kaip: Montesori (Montessori) ar Valdorfo (Waldorf), Apvalaus kvadrato mokyklos (angl. Round Square Schools), Laisvosios ar demokratinės mokyklos ir daug kitų mokyklų.Išsamiau išnagrinėsime Apvalaus kvadrato mokyklos (angl. Round Square Schools).

"Round Square" tinklo narystė suteikia mokyklas kompetencijos ir nuolatinio tobulėjimo pagrindus, taip pat struktūruotas galimybes bendradarbiauti ir dalintis patirtimi su panašiai mąstančiais bendraamžiais visame pasaulyje. Apvalaus kvadrato mokyklos turi tokį įsitikinimą savo praktikoje ir pedagogikoje, siūlanti visapusišką bendradarbiavimą, kurį ugdo studentus į atsakingus, principingus ir patikimus pasaulio piliečius.Apvalaus kvadrato studentai kuria ir įgyvendina praktines iniciatyvas kurie ugdo savo įgūdžius ir supratimą – abu patys ir kiti - tarptautiniu mastu. Pagrindinė alternatyvių mokyklų paskirtis – puoselėti įgimtą polinkį.

Apvalaus kvadrato mokyklos dalijasi patirties mokymuisi.Mokyklos užtikrina,kad mokiniams būtų suteikta galimybė pasikeisti patirtimi už jų ribų. Norint pasirengti suaugusiųjų gyvenimui, jaunuoliai turi būti skatinami atrasti ir apibūdinti kultūrų ir tautybių panašumus ir skirtumus taip, kad skatintų prasmingą ir ilgalaikį supratimą, toleranciją ir pagarbą. Apskritojo kvadrato metodas neatsižvelgia į tai, kas mokoma, o kaip mokymasis vyksta. Ji pripažįsta, kad mokymasis yra veiksmingiausias, kai jis yra praktinis, tarp kultūrinis ir bendradarbiavimo, ir kai jis yra įkvėptas tarpusavio, papildomų ir bendrojo ugdymo programų spektrą.

Apvalaus kvadrato mokyklos įsipareigoja patys bendradarbiauti, kurti ir gauti naudos iš abipusiai palaikančio tinklo, kuris dalijasi ištekliais, idėjomis, metodais, patirtimi ir galimybėmis, vietiniu, regioniniu ir tarptautiniu mastu.

Per pastaruosius kelerius metus vyko Apvalaus Kvadrato tarptautinė konferencija įvairiose vietose, pavyzdžiui, Kanadoje ir Tailande, JK ir Kenija, Pietų Afrika ir Amerika, Jordanijoje ir Indijoje.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1472 žodžiai)
  • Universitetas
  • Teresa
  • Apvalaus kvadrato mokyklos esė
    10 - 3 balsai (-ų)
Apvalaus kvadrato mokyklos esė. (2017 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/apvalaus-kvadrato-mokyklos-ese.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 19:17
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema