Apvalioji ir pjautinė mediena


Pjautinės medienos ydos. Medienos sandaros ydos. Pjautines medienos gaminiai referatas. Medienos ydos. Medienos sandara, fizikinės ir mechaninės savybės. Referatas pjautines medienos gamyba. Kietmedžio pabėgių netų. Medienos fizikinės savybės. Medienos sandara, fizikinės ir mechaninės savybės.

Medienos fizikinės savybės. Medienos mechaninės savybės. Medienos ydos. Kamieno formos ir medienos sandaros ydos. Plyšiai. Šakos. Apvalioji mediena. Pjautinė mediena. Pabėgiai.

Mediniai pabėgiai plačiai naudojami dėl gerų tamprumo, hidroizoliacinių savybių, jie lengvai mechaniškai apdorojami ir gerai sukimba su balastu.

Be to, mediniai pabėgiai yra ekologiški, jų kelias sukelia mažiau triukšmo, o priežiūra yra paprasta. Vidutinis madinių pabėgių, apdorotų antiseptikais, paklotų kelyje, naudojimo laikas yra 15 metų (kietmedžio pabėgių – iki 50 metų).

Medienos drėgnumas. Nuo medienos drėgnumo (drėgnio) labai priklauso fizikinės ir mechaninės savybės, tinkamumas konstrukcijoms bei detalėms gaminti.

Padidėjus vandens kiekiui, mediena tampa sunkesnė, padidėja šilumos laidumas, sumažėja stiprumas ir kt.

Visą medienoje esančią drėgmę galima suskirstyti į higroskopinę ir laisvąją.

  • MS PowerPoint 3758 KB
  • 2012 m.
  • 35 puslapiai
  • Universitetas
  • Martynas
  • Apvalioji ir pjautinė mediena
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Apvalioji ir pjautinė mediena. (2012 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/apvalioji-ir-pjautine-mediena.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:26
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo