Apyvartumo rodiklių vertinimas X įmonėje


Paveikslų ir lentelių sąrašas. Uab”x“ pristatymas. Informacija apie įmonę. Įmonės veikla. Ab „X“ ssgg analizė. Įmonės verslų struktūra. Įmonės finansinė būklė ir jos vertinimas. Uab “ x“ apyvartinio kapitalo analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Praktika buvo atlikta įmonėje UAB „ X“. Ši įmonė yra viena geriausių savo didmaišių siųvime ir tiekime. Įmonė yra išsivysčiusi tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse, beto turi jau 20metų veiklos patirtį. Konkurecinėje aplinkoje įmonė pirmauja. Tiesa, įmonė yra viena is daugelio priklausančių X. Šią įmonę pasirinkau, dėl gerų sąlygų analizuojant visą įmonės veiklą, tolesnių mokymosi perspektyvų, bei praktikos atlikimo būtent finansų sektoriuje taip pat susipažystant su buhalteriniais aspektais.

Darbo tikslas – išanalizuoti įmonės UAB „X“ apyvartinį kapitalą.

Darbo uždaviniai :

Išanalizuoti informaciją apie įmonę.

Išnagrinėti AB „X“ įmonės veiklą bei jos ypatybes.

Išanalizuoti įmonės verslų struktūrą.

Įvertinti įmonės finansinę būklę.

Išanalizuoti su įmonės apyvartinio kapitalo valdymu susijusius rodiklius.

Tyrimo metodai: Analizuojant AB „X“ veiklos rezultatus, praktikos ataskaitoje buvo naudojami tyrimo metodai – lyginamoji analizė, horizontalios, vertikalios rodiklių analizės.

Darbo struktūra:Pirmoje darbo dalyje UAB „X“ pristatymas“ pateikta įmonės istorija,aprašoma jos veikla ir veiklos ypatybės, analizuojama įmonės finansinė būklė, aptariami vidiniai ir išoriniai aplinkos veiksniai bei pateikiama atlikta SSGG analizė. Antroje darbo dalyje UAB „X“ apyvartinio kapitalo valdymas skaičiuojami ir analizuojami pagrindiniai apyvartinio kapitalo valdymo rodikliai ir kiti susiję koeficientai.

Šioje darbo dalyje pateikiamas pristatymas apie įmonę, pagrindinė informacija apie jos veiklą, verslus, organizacinę struktūrą. Taip pat aprašomi įmonės veiklą sąlygojantys vidiniai ir išoriniai aplinkos veiksniai, pateikiama SSGG analizė bei analizuojamos finansinės ataskaitos.

1971 A-2 (čekiškas), karbamido (I ir II agregatai) gamybos pradžia

2004 Distribucinės kompanijos Agro Baltic GmbH (Vokietija) 50% akcijų įsigijimas

2011 Paleistas kogeneracinės jėgainės antrasis blokas

Uždaroji akcinė bendrovė koncernas „X“ buvo įsteigta 2001 m.

Bendrovės gaminama produkcija parduodama Lietuvoje, eksportuojama į Latviją, Estiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Švediją, Lenkiją, Austriją, Bulgariją, Portugaliją, Italiją, Ispaniją ir Rusijos Federaciją. Bendrovės veikla sertifikuota pagal ISO 9001:2008 kokybės standartus. Didmaišiai skirti maisto produktams pakuoti gaminami pagal geros gamybos praktikos taisykles. 2013 m. bendrovėje pradėtas valdymo sistemų ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007 ir HACCP įdiegimo procesas sėkmingai baigtas 2014 metais, o sertifikuotas 2015 m. vasario mėnesį.

Didinamos gamybos apimtys nuolat keliant darbo našumą. Koncentruojamasi į kaštų mažinimą, darbo našumo gamyboje didinimą.

Bendrovė konkuruoja su pasaulio polipropileninių didmaišių gamintojais, tame tarpe ir su Indijos. Bendrovės pranašumai prieš rytų Azijos šalių gamintojus yra gera geografinė padėtis, logistikos privalumas (trumpesnis produkto pristatymo terminas ir individualūs užsakymai), aukšta produkto kokybė. Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, atnaujinami gamybos įrengimai.

UAB "X" polipropileniniai didmaišiai: patikimi ir universalūs, sertifikuoti, tvirti ir saugūs, aukštos kokybės, greitai ir lengvai panaudojami - su įpylimo/išpylimo vožtuvais, efektyviai apsaugo produktą, mažina transportavimo kaštus. Didmaišiai gaminami iš polipropileninio audinio. Tai – tvirtas, kokybiškas, atsparus drėgmei, elastingas audinys. Yra kelių tipų: laminuotas – nepralaidus orui, atsparus drėgmei ir kt. išorės faktoriams, naudojamas didmaišiams, taikomiems smulkiam produktui pakuoti – pvz. miltams, cukrui, druskai, bei nelaminuotas – pralaidus orui, naudojamas didmaišiams, taikomiems biriems produktams, kaip trąšos, statybinės medžiagos, grūdai, vaisiai, daržovės ir kiti birūs pavojingi ir nepavojingi produktai. Be to, išlaikant produkcijos kokybę ir didesnį atsparumą išorės faktoriams, naudojame ir vidinį didmaišio įdėklą, kurį pagal specifinius kliento reikalavimus, pritaikome ir sukonstruojame didmaišyje. Jis reikalingas tam, kad: a) apsaugotų produktą nuo pratekėjimo/prasiveržimo per didmaišio šonus ar siūles; b) apsaugotų nuo drėgmės ir oro patekimo į didmaišį transportavimo metu.

  • Microsoft Word 598 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (5862 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Apyvartumo rodiklių vertinimas X įmonėje
    10 - 7 balsai (-ų)
Apyvartumo rodiklių vertinimas X įmonėje. (2016 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/apyvartumo-rodikliu-vertinimas-x-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 21:08
×