Apželdinimas verslo planas


Apzeldinimo verslo planas. Sodybų apželdinimas. Referatas apzeldinimas. Apzeldinimo planas. Apzeldinimo planai. Apželdinimo įmonės verslo planas. Sodybos apzeldinimo planas. Verslo planas projektavimas. Mokslo baze verslo planas. Vitželta.

Įvadas. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Marketingo planas. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pardavimų prognozė. Kainodara. Gamybos planas. Paslaugos procesas. Technologinė įranga. Žaliavos ir medžiagos. Organizacinis planas. Juridinė įmonės forma. Organizacinė struktūra. Personalas. Rizikos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Firmos silpnosios vietos. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltinis.

Verslo planas – dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama verslo padėtis, ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija.

Verslo planas reikalingas pradedant bet kokį verslą. Juo labiau, jei verslas reikalauja nemažai investicijų ir finansinės paramos. Verslo plano sudarymas priverčia jo sudarytoją išnagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anksto numatyti galimus sunkumus ir jų sprendimo būdus. Gerai paruoštas verslo planas atlieka keletą funkcijų.

Verslo planas reikalingas ne tik verslininkams, finansininkams, bet ir bankininkams, investitoriams, paramos teikėjams. Verslo plano struktūra nėra griežtai apibrėžta. Skirtingų veiklos sričių verslo planai skiriasi.

Steigiama norint įkurti kėdainių rajone projektavimo, apželdinimo ir teritorijų priežiūros darbus vykdančią įmonę, įsitvirtinti rinkoje ir vystyti pelningą veiklą. Šis verslo planas rodo, kad projekto tikslai yra realūs.

Naujai įkuriama i. Į vitželta teiks projektavimo, apželdinimo ir teritorijų priežiūros paslaugas ne tik sodybų šeimininkams, bet ir mielai priims užsakymus iš visuomeninių ir privačių įmonių ir organizacijų. Pagrindinės paslaugos bus teritorijų projektavimas, apželdinimas ir teritorijų tvarkymas. Taip pat bus teikiamos papildomos paslaugos, užtikrinančios visapusišką gyvenamųjų namų ir sodybų aplinkos priežiūrą. Taip pat įrengsime alpinariumus, baseinus, takus. Veiklos sėkmę turi užtikrinti paslaugų visapusiškumas, kokybiškumas. Įėjimo į rinką metu taikysime žemesnes nei vidutinės rinkos kainos.

. Paslaugos bus atliekamos naudojant naujai įsigytą techniką, kuri turi užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę. Tačiau, nors ir naudojant naujausią techniką, rankų darbo neišvengsime. Vejos bus pjaunamos traktoriukais - vejapjovėmis, mažesnės teritorijos benzininėmis žoliapjovėmis, kur reiks, naudosime trimerį, gyvatvores karpysime benzininėmis krūmapjovėmis.

Vartotojams mūsų paslaugos bus naudingos, nes jie sutaupys laiko. Jų gyvenamoji aplinka įgaus patrauklesnę išvaizdą. Be to paslaugos bus reklamuojamos, kokybiškos ir santykinai pigios, todėl ir perkamos mūsų firmoje.

Mes paslaugas teiksime kompleksiškai ir mažesnėmis kainomis. Šisnuo antrų firmos veiklos metų, siekiant išlaikyti konkurentabilumą numatomas dar platesnis paslaugų komplekso išplėtimas, susijęs su visokeriopa teritorijų priežiūra. Tokiu būdu didinsime užimamos rinkos dalį.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2011 m.
  • 17 puslapių (2563 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vit
  • Apželdinimas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Apželdinimas verslo planas. (2011 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/apzeldinimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 19:56
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo