Apželdinimo verslo planas


Įmonės charakteristika Uab ,,Apželda“. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Produktas (paslauga). Firmos charakteristika. Nuosavybės forma. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Vietovės, kur įsikūrusi firma aprašymas. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Įmonės darbuotojai. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas.


Bendrovės steigėjas yra vienas akcininkas.

Paslaugos bus atliekamos naudojant įsigytą techniką, kuri turi užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę. Vejos bus pjaunamos vejapjovėmis, mažesnės teritorijos benzininėmis žoliapjovėmis, kur reikės naudosime trimerį, gyvatvores karpysime benzininėmis krūmapjovėmis.

Verslo idėjai įgyvendinti kuriama nauja firma - uždaroji akcinė bendrovė „Apželda”.

Firma bus įsikūrusi Vilniuje, Žirmūnuose, esančioje medžio centro teritirijoje. Čia daug vietos, geri privažiavimai. Ši vieta gerai žinoma ir nesunkiai randama. Taip pat čia yra visos veiklai reikalingos komunikacijos. Šioje vietoje nėra stiprių konkurentų. Minėtų paslaugų suteikimui svarbesnė yra ne pati vieta, o gera jos dislokacija ir pasiekiamumas. Firmą lengva pasiekti Gineitiškių, Bajorų, naujai pastatytų ir statomų namų savininkams sodų bendrijose. Iš kitų miesto ir užmiesčio rajonų mus taip pat galima patogiai pasiekti (centrinėmis gatvėmis ir prospektais).

Vidinis veiksnys turintis neigiamos įtakos įmonės veiklai – tai ribotos finansinės galimybės.

Teikiamos aplinkos priežiūros paslaugos pagerina kraštovaizdžio išvaizdą, pailgina jo tarnavimo laiką, savininkui suteikia komforto jausmą, kelia prestižą.

Bus nuolat stebimos kainos rinkoje bei konkurentų kainos, kadangi firmos teikiamų paslaugų kainos yra kintančios priklausomai nuo esamos situacijos atitinkamame sklype dėl augalų dydžio, žemės reljefo ir techninių sprendimų suteikiant paslaugą. Kalbant apie konkurentų kainas, galima pasakyti, kad vietinėje rinkoje jos svyruoja mažiau, negu šalies rinkose. Kadangi darbai yra sezoninio pobūdžio, todėl jų paklausa didžiausia balandžio – spalio mėnesiais. Per šį laikotarpį daugiausia užsakymų pateikia individualių namų gyventojai. Kadangi paklausa labai nepastovi, tai sunku nustatyti vidutinį užsakymų skaičių. Ištyrus konkurentų veiklą, padarytos išvados, kad minėtu laikotarpiu užsakymų būna pakankamai ir konkurentai dirba be prastovų.

Kainos nustatymas remiasi ir ,,numatoma paslaugos verte” (atsižvelgiant į pirkėjo reakciją).

Reklaminiai stendai pakelėse bei prie firmos;

Pradėdami savo veiklą paskelbsime kelis straipsnius specializuotuose leidiniuose aprašydami savo teikiamas paslaugas, nuolaidas.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2456 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Apželdinimo verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Apželdinimo verslo planas. (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/apzeldinimo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 20:10
×