Ar aktualios patriotinės idėjos šiandien?


Kurie dauksos teiginiai apie kalba yra aktualus ir siais laikais. Kurie dauksosteiginiai apie kalba yra aktualus ir siaislaikais?. Kokios renesanso idejos aktualios ir siandien. Patriotines idejos postile. Kurie daukšos teiginiai apie patriotizma yra aktualūs ir šiais laikais. Kuo jusu manymu daukšos idejos aktualios siandien. Kuo dauksos idejos aktualios siandienos zmogui. Ar aktualios patriotines idejos siais laikais.

Ar aktualios patriotinės idėjos šiandien?

Šiais laikais dauguma lietuvių išvažiuoja į užsienį ieškodami geresnio gyvenimo ir taip pradeda po truputį pamiršti savo gimtąją kalbą, kultūrą ar papročius. Bet yra tokių žmonių, kurie stengiasi dėl vaikų, kad jie nepamirštų savo šalies. Jie steigia lietuvių mokyklas, kad jaunimas galėtų mokytis savo gimtosios kalbos ir kas svarbiausia jos nepamiršti. Ne tik šiandien stengiamasi skleisti patriotines idėjas. Renesanso laikotarpiu tai irgi buvo labai svarbu. Vienas iš autorių, kuris skatino patriotines idėjas yra Mikalojus Daukša. Jis buvo kovotojas dėl gimtosios kalbos teisių. Daukša parašė kūrinį „Postilė“. Šia prakalba rašytojas skatino didžiuotis savo gimtąją kalba ir jos nepamiršti. Taigi aš manau, jog ir šiandien yra aktualios patriotinės idėjos, bet taip pat jos buvo svarbios ir Renesanso laikais.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (509 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sandra
  • Ar aktualios patriotinės idėjos šiandien?
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar aktualios patriotinės idėjos šiandien?. (2014 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-aktualios-patriotines-idejos-siandien.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 02:40
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo