Ar asmens vertybes ir pasirinkimą nulemia istorinis laikas?


Ar asmens vertybes nulemia istorinis laikas. Ar asmens vertybes ir pasirinkima nulemia istorinis laikas rasinys. Ar zmogaus vertybes nulemia istorinis laikas. Kaip istorinis laikas lemia zmogaus pasirinkima. Ar asmens vertybes ir pasirinkimą lemia istorinis laikas. Kaip asmens pasirinkimus ir vertybes nulemia istorinis laikas. Kas lemia zmogaus pasirinkima. Asmens vertybes ir pasirinkimas. Kaip asmens pasirinkimus ir vertybes nulemia istorinis laikas?. Ar asmens vertybes nulemia istorinis laikas?.

Ar asmens vertybes ir pasirinkimą nulemia istorinis laikas?

Jau nuo senų laikų istorinis laikas bei įvykiai stipriai veikia žmogaus pasirinkimą ir vertybes. Žmonės paveikti karo baimės ir gniuždančios aplinkos neretai atsisako žmogiškųjų vertybių. Išsaugoti vertybes ir išlikti žmogumi bet kokioje situacijoje gali tik fiziškai, dvasiškai bei morališkai stiprūs žmonės. Gaila, bet neretai sunkioje situacijoje žmonės palūžta ir išsižada žmogiškųjų vertybių.

Istorinis laikas gali stipriai paveikti žmogaus vertybes, įsitikinimus bei pasirinkimą. 20a. Viduryje, sunki situacija Lietuvoje privertė daugelį rašytojų slėptis bei bėgti iš Tėvynės. Po sovietų okupacijos, Stalino nurodymu, viena žymiausių Lietuvos neoromantikių Salomėja Nėris buvo priversta rašyti kūrinius, kurie aukštintų sovietinę valdžią bei Staliną.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (429 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ramunas
  • Ar asmens vertybes ir pasirinkimą nulemia istorinis laikas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar asmens vertybes ir pasirinkimą nulemia istorinis laikas?. (2013 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-asmens-vertybes-ir-pasirinkima-nulemia-istorinis-laikas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:53
×