Ar būtina žmogui vidinė laisvė?


Mamatės sielos pasaulis. Laisvas zmogus rasinys. Zmogaus vidine laisve. Zmogaus laisve rasinys. Sename dvare rašinys. Vidine zmogaus laisve. Samprotavimo rasinys apie laisve. Sename dvare mamates sielos pasaulis. Satrijos ragana sename dvare samprotavimo rasinys. Kas yra laisve rasinys.

Ar būtina žmogui vidinė laisvė?

Vidinė laisvė- tai nepriklausymas nuo niekieno valios, nei nuo kito asmens, nei nuo visuomenes. Žmogus pasiekęs vidinę laisvę gali jaustis nevaržomas ir individualus. Deja žmogui ši būsena nėra taip lengvai pasiekiama, žmogus privalo atsiriboti nuo visuomenes ir net aplinkos, kad tai pasiektų. Tačiau ar individas privalo būti vienišas savo mintyse, kad pasiektų vidinę laisvę?

Vidaus laisvė gali būti išreikšta kaip džiaugsmas gamta ir kuryba.Šatrijos Raganos apsakyme „Sename dvare“, aiškiai parodoma Mamatės sielos pasaulis.Iš pradžių kai buvo su vyru ir galiausiai po išsiskirimo. Visas jos pasaulis sukosi aplink poeziją, muziką ir romantiką.Mamatė visada turėjo ramybę savyje, nes jos vidinė laisvė visada buvo kartu.Ji matė gamtos grožį kitaip nei kiti, gražiai kalbėjo apie rožes, kad jų grožio kitas žmogus tiesiog nemato.Ji jautė vidinę laisvę, nes suvokė tikrajį gamtos grožį, jai tai buvo tiesiog sielos ramybė.Taigi, vidinė laisvė- tai meile gamtai,o jai tai buvo kaip didžiausia sielos ramybė.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (436 žodžiai)
  • Mokykla
  • Alexas
  • Ar būtina žmogui vidinė laisvė?
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar būtina žmogui vidinė laisvė?. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-butina-zmogui-vidine-laisve.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 10:21
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo