Ar charakteris lemia žmogaus likimą rašinys


Ar charakteris lemia zmogaus likima katiliskis. Ar charakteris lemia zmogaus likima?. Ar zmogaus charakteris lemia jo likima. Miskais ateina ruduo veikejai. Ar charakteris lemia zmogaus likima miskais ateina ruduo. Kas lemia zmogaus likima. Kas lemia zmogaus pasirinkima. Tiliaus charakteris. Miskais ateina ruduo rasinys. Rasinys miskais ateina ruduo.

Ar charakteris lemia žmogaus likimą.

Žmogaus likimui įtakos turi jo charakteris. Kiekvienas priimame sprendimus, kurie lemia mūsų gyvenimą, ateitį, ir tik mes patys esame atsakingi už jų pasirinkimą. Šiuos aspektus galime pastebėti ir literatūros kūriniuose, atkreipus dėmesį į personažų paveikslus. Būtent, žmonių charakterių nulemiami likimai išryškinami Mariaus Katiliškio, XX amžiaus pradžios Lietuvos išeivijos rašytojo, romane „ Miškais ateina ruduo“. Pagrindinis romano veikėjas Tilius svajoja išvykti iš kaimo ir gauti valdišką tarnybą. Jaunuolis pilnas jėgų, tačiau jo būdas – laukti, delsti, pasiduoti aplinkybėms ir dėl to kentėti, neleidžia jo troškimams išsipildyti. Jis priklausomas nuo aplinkybių ir stipresnių už save žmonių, kurie įsupa jaunuolį į gyvenimo verpetus, iš kurių Tiliui sunku išsivaduoti. Vaikino neryžtingas charakteris ir silpnumas lemia jo ateitį. Tilius pasiduoda Monikai, yra nešamas geismo ir palengva kažkur grimzta ir krinta, kol galiausiai jį apgaubia bejėgiškumo skraistė.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (247 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovilerbv
  • Ar charakteris lemia žmogaus likimą rašinys
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Ar charakteris lemia žmogaus likimą rašinys. (2013 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-charakteris-lemia-zmogaus-likima-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 21:31
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo