Ar charakteris lemia žmogaus likimą?


Ar zmogaus charakteris lemia jo likima. Ar charakteris lemia zmogaus likima hamletas. Ar charakteris lemia zmogaus likima rasinys. Ar charakteris lemia zmogaus likima katiliskis. Kas lemia zmogaus likima. Ar charakteris gali nulemti zmogaus likima. Kaip charakteris lemia zmogaus likima. Charakteris lemia zmogaus likima rašinys. Ar charakteris lemia zmogaus likima teiginiai. Ar zmogaus charakteris lemia jo likima rasinys.

Ar charakteris lemia žmogaus likimą?

Egzistuoja liaudiška patarle virtęs posakis, kad žmogus – savo likimo kalvis. Kiekvienas kasdien turime priimti įvairius sprendimus, kurie daro įtaką mūsų gyvenimui ir jo gerovei. Kas nulemia šiuos pasirinkimus? Galima manyti, kad suveikia intuicija, greitas ir aiškus mąstymas, ateities įžvelgimas. Kad ir kaip būtų, klaidinga teigti, jog kiekvienas žmogus randa vienodą problemos sprendimo būdą. Būtent skirtingos charakterio savybės nulemia orginalų asmens požiūrį, mąstymą ir pasirinkimą.

Žmogaus charakteris tampa jo pranašumu arba silpnybe. Asmuo, turintis tvirtą charakterį, gali pasiekti užsibrėžtą tikslą ir atvirkščiai – silpno charakterio žmogus bus lyg vėjo blaškomas. Savybių svarba perteikiama Vinco Mykolaičio – Putino romane ,,Altorių šėšėly”. Liudas Vasaris, aplinkybių priverstas, mokėsi kunigų seminarijoje, jam buvo numatytas dvasininko likimas. Laikui bėgant veikėjas suprato, kad kunigystė jo netraukia, tačiau dėl aplinkinių nuomonės ir savo silpnybės nedrįso jos atsisakyti, kankinosi.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (461 žodžiai)
  • Mokykla
  • Andrej
  • Ar charakteris lemia žmogaus likimą?
    9.8 - 4 balsai (-ų)
Ar charakteris lemia žmogaus likimą?. (2012 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-charakteris-lemia-zmogaus-likima.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 21:43
×