Ar dabartinės elektroninės mokomosios lietuvių kalbos priemonės atitinka jauno žmogaus poreikius, yra patrauklios?


Kokio teatro reikia šiuolaikiniam žmogui.. Elektronine mokomoji kalba. Lietuvių kalbos mokomosios priemonės. Elektroninės mokomosios priemonės. Jauno zmogaus poreikiai. Ar dabartines elektronines lietuviu kalbos priemones atitinka jauno zmogaus poreikius. Ar mokomosios lietuviu kalbos priemones atitinka jaunimui?. Ar elektroninės mokomosios priemonės. Lietuviskos elektronines lietuviu kalbos mokomosios priemones.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 4 potemė su planu. 4. Ar dabartinės elektroninės mokomosios lietuvių kalbos priemonės atitinka jauno žmogaus poreikius, yra patrauklios? Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuokite savo požiūrį.

Visiems aišku, kad gyvename XXI amžiuje ir kasdienybė be technologijų jau seniai neįmanoma. Visas naujienas, žinias perskaitome internete – atrodo, dar visai neseniai buvęs toks populiarus televizorius, dabar užleido vietą kompiuteriui, tiksliau netgi ne jam, o išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams. Taigi, kasdienybė beelektroninių prietaisų nebeįmanoma. Kadangi žmonės kasdien vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio, nenuostabu, kad į jį bandoma sutalpinti kone visą gyvenimą. Mokiniams aktuali tema yra mokymasis internetinėje erdvėje. Kuo toliau, tuo labiau tai puoselėjama – daug knygų keliama į internetą, kurios yra prieinamos kiekvienam, o kur dar šimtai įvairių interaktyvių užduočių, kurios padeda mokytis lietuvių kalbos.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (914 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar dabartinės elektroninės mokomosios lietuvių kalbos priemonės atitinka jauno žmogaus poreikius, yra patrauklios?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar dabartinės elektroninės mokomosios lietuvių kalbos priemonės atitinka jauno žmogaus poreikius, yra patrauklios?. (2014 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-dabartines-elektronines-mokomosios-lietuviu-kalbos-priemones-atitinka-jauno-zmogaus-poreikius-yra-patrauklios.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 03:26
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo