Ar dantenų kraujavimas yra 2 ir 3 tipo VWD ligos simptomas?


Straipsnio analizė. Ar dantenų kraujavimas yra 2 ir 3 tipo vonelio Willebrando ligos simptomas? Tyrimo tikslas nustatyti. Įvadas. Vonelio Willebrando liga (VWD) yra dažniausiai būdingas kraujavimo sutrikimas. VWD 3 tipo (nuo 0,6 iki 6% atvejų) yra visiškas kiekybinis VWF trūkumas. Atitiko kriterijus Amžius nuo 18 iki 80 metų. Kontrolė. Rūkymas gali trukdyti dantenų kraujavimui. Hematologiniai tyrimai. Iš venos. Periodonto tyrimai. Visiems dalyviams buvo atliktas komercinis tyrimas. Toliau pateikti klinikiniai. Visi asmenys buvo suskirstyti į šias grupes. Plokštelės sukeltas gingivitas Apibendrintas. Metodai. Pacientai būsimajame atvejo kontrolės tyrime. Asmenims per 24 valandas buvo gauti hematologiniai ir periodonto tyrimai. Išvados. Taigi vwd.


Ar dantenų kraujavimas yra 2 ir 3 tipo vonelio Willebrando ligos simptomas?

Tyrimo tikslas: nustatyti ar dantenų kraujavimas yra 2 ir 3 tipo VWD ligos simptomas Tyrimo uždaviniai: Koks dažniausias VWD simptomas? Kaip suskirstytas VWD?

Vonelio Willebrando liga (VWD) yra dažniausiai būdingas kraujavimo sutrikimas. Dantenų kraujavimas yra dažnas VWD simptomas; Dažnas VWD simptomas yra kraujavimas iš nosies. Be to, moterims gali padidėti menstruacinis kraujavimas; VWD paplitimo įverčiai yra nuo 0,6 iki 1,3%. Iš esmės VWD yra suskirstytas į tris pagrindinius tipus (1, 2 ir 3);.

VWD 3 tipo (nuo 0,6 iki 6% atvejų) yra visiškas kiekybinis VWF trūkumas. Šie trys pagrindiniai VWD tipai gali turėti įtakos ir vyrams, ir moterims. 1 tipas yra paveldimi autosominiu dominuojančiu būdu, o 3 tipas yra paveldimi autosominiu recesyviniu būdu; 2 ir 3 tipo VWD nėra susiję su ryškesniu uždegiminiu atsaku į burnos biofilmą BOP ir GBI požiūriu.

Atitiko kriterijus Amžius nuo 18 iki 80 metų; Rašytinis sutikimas; Anksčiau diagnozuoti 2 ir 3 tipo VWD; Neatitiko kriterijų Sisteminių antibiotikų reikalavimas priemonėms, kurios gali sukelti pereinamąją bakteremiją (pvz., Kišeninis zondavimas); VWD tipas 1; Papildomi kraujavimo sutrikimai (pvz., Hemofilija A arba B); Antikoaguliantų arba antitrombocitų gydymas (pvz., Acetilsalicilo rūgštis).

  • MS PowerPoint 1006 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (592 žodžiai)
  • Kolegija
  • Indrė
  • Ar dantenų kraujavimas yra 2 ir 3 tipo VWD ligos simptomas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar dantenų kraujavimas yra 2 ir 3 tipo VWD ligos simptomas?. (2019 m. Birželio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-dantenu-kraujavimas-yra-2-ir-3-tipo-vwd-ligos-simptomas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 24 d. 20:34
×