Ar esu gera kaip skaitytoja?


Koks as esu kaip skaitytojas. Kokia as esu kaip skaitytoja. Knyga mano gyvenime rasinys. Koks as esu skaitytojas. Rasinys knyga mano gyvenime. Rasinys "knyga mano gyvenime". Rasinys knyga-raktas i pasauli. Ka renkuosi- knyga ar televizoriu rasinys. Knygos mano gyvenime rašinys. Koks as skaitytojas.

Knyga - tai raktas, atrakinantis duris į neatrastus pasaulius, kurie verčia žmogų fantazuoti ir pajusti tikrąją knygos galią. Todėl skaitymas turi būti labai svarbus dalykas mūsų gyvenime. Pirmaisia turime pradėti nuo savęs ir suprasti kokie mes kaip skaitytojai. Taigi kokia aš pati esu kaip skaitytoja?

.

Manau jog aš esu gera skaitytoja, nes knyga mano gyvenime turi didelę reikšmę. Skaitydama knygas aš ugdau savąjį aš, tobulinu savo supratimą apie žmogaus vidinį pasaulį,emocijas, plėčiu savo žodyną. Kaip yra pasakęs literatūros tyrėjas ir kritikas a. Zalatorius iš gero literatūros kūrinio galime gerti lyg iš kalnų šaltinio, ir jis niekada neišseks. Svarbu panerti į jį nuoga širdimi, nusimetus išankstinių nusistatymų rūbą, pasinerti kaip į naują, nežinomą pasaulį, turintį savo logiką ir religiją .

Reikia pasakyti, kad šiais laikais knygų yra labai daug ir įvairaus turinio. Vadinasi skaitytojui pasirinkti knygą yra gana sunku. Aš pati renkuosi knygas kurias perskaičius užplūsta daug jausmų, kurios supažindina su įvairiais įvykiais, neleidžia jaustis svetima pasauliui, leidžia išgyventi herojaus jausmus. Pavyzdžiui j. Picoult romanas tobulas paveikslas – tai nuo visų paslėpto skausmo, neigimo ir pažadų ratas, supamas prabangaus spindesio ir paslėptas už tobulo šeimos paveikslo.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (337 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sruogaaa
  • Ar esu gera kaip skaitytoja?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar esu gera kaip skaitytoja?. (2011 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-esu-gera-kaip-skaitytoja.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 17:16
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo