Ar gali dviratis tapti alternatyva automobiliui?


Rasineliai apie dvirati. Rasinys apie dvirati. Rasinelis mano dviratis. Rasinelis apie dvirati. Rasinelis apie mano dvirati. Mano dviratis rasinys. Rasinelis koks mano dviratis. Rasinys apie dviracius. Dviratis alternatyva automobiliui. Mano dviratis vaiku rasinelis.

Dviračiai taip pat kaip ir automobiliai yra susisiekimo priemonės. Tačiau kurti dviračių takų tinklą pernelyg brangu ir neperspektyvu. Dauguma moklsleivių mano, kad automobilis taps vis mažiau taršus, vis labiau saugus ir kompaktiškas, taip sumažins automobilių daromą žalą, todėl dviračiai gali būti tik kaip sporto ir poilsio priemonė. Daugiausia dviračiai vertinami kaip reikšmingos trumpų nuotolių transporto priemonės.

Ir jie ateityje turės vis didesnę svarbą. Todėl dviračių eismui, kaip ir kiekvienai kitai transporto rūšiai, yra reikalingas kelių ttačiau tam, kad kelionės dviračiais mieste taptų prasmingos, turiningos, saugios ir sveikos, vis dėlto būtinos dvi svarbios sąlygos.

Pakankamai išvystytas dviračių takų tinklas ir sudašį pranešimą parengiau, kad sužinočiau bendraamžių nuomonę man rūpimais klausimais, o svarbiausias man rupėjęs klausimas ar gali dviratis tapti alternatyva automobiliui? . Savo klasėje surengiau apklausą, kurioje apklausiau 20 mokinių:10 mergaičių ir tiek pat berniukų.

Norėdama sužinoti ar klasės draugai pritaria reikalavimui sudaryti palankias sąlygas dviratininkams ir pėstiesiem, moksleiviams uždaviau šį klausimą ar pėsčiųjų ir dviračių takų tinklą reikia kurti negailint lėšų? . Į šį klausiš 10 merginų pritarė, kad dviračių takus reikia kurti negjaunuoliai sako, kad daugiau džiaugsmo galima gauti iš kasdienio nesunkaus fizinio krūvio nei iš patogaus, bet nervingo susisiekimo autobobiliais. užuot kamščiuose kvėpavę toksinių dujų tvaiku važiuokite dviračiu ir patys įsitikinsite, kad tokios kelionės nepalyginamai įdomesnės, turiningesnės, sveikesnės - sakė vienas iš moksleivių. Svarbiausias man iškylęs klausimas buvo ar gali dviratis tapti alternatyva automobiliui? . Mano apklausoje dalyvavę merginos, bei vaikinai atsakė vieningai ne . kodėl žmonės nesirenka dviračių? , tai buvo dar vienas man rūpimas klausimas. Štai tokie yra rimčiausi mano respondentų argumentai.

žmogus linkęs tingėti, todėl, užuot važiavęs dviračiu, kur reikia fizinių pastangų, rinksis nors trumpalaikį malonumą.

Nėra takų tinklo, o kelionė dviračiu nepritaikytomis gatvėmis yra pavojinga ir nesveika, nes tenka kvėpuoti automobilių išmetamosiomis dujomis.

O kodėl gi dviratis yra geriau, taip pat paklausiau savo klasės draugų nuomonės. O vienas iš įdomesnių klausimų buvo ar įsivaizduojat ateitį be automobilių? , jų nuomonė jau trečiąjį kartą sutapo žinoma, kad ne . O ką jaunuomenė mano, apie daugelyje europos šalių, taip pat ir Lietuvoje jau pažymimą rugsėjo 22d. – dieną be automobilio. 70% apklaustųjų mano, kad tokia diena yra gerai, 10% - nepripažino šios di60% merginų mano, kad tokia diena tiesiog yra labai gerai. 25% šis klausimas buvo neaktualus, o 15% merginų50% vaikinų nepritarė dienai be automobilių, 45% pritarė, o likmanau, kad geriausia būtų įsileisti dviračius į motorinio transporto kelius, pripažinti juos lygiavertėmis transporto priemonėmis.

  • Mechanika Rašinys
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2011 m.
  • 4 puslapiai (543 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar gali dviratis tapti alternatyva automobiliui?
    9 - 3 balsai (-ų)
Ar gali dviratis tapti alternatyva automobiliui?. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-gali-dviratis-tapti-alternatyva-automobiliui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:20
×