Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulį


Ar vienas zmogus gali pakeisti pasauli. Ar gali vienas zmogus pakeisti pasauli rasinys. Ar zmogus gali pakeisti pasauli. Ar jaunas zmogus gali pakeisti pasauli. Ar gali istorijoje ka nors pakeisti vienas zmogus. Zmogus gali pakeisti pasauli. Vienas zmogus gali pakeisti pasauli. Ka gali vienas zmogus. Ar gali vienas zmogus pakeisti pasaulį? rašinys. Ar kiekvienas gali pakeisti pasauli?.

Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulį?

Pasaulis nuolat kinta, o jo kaitą dažnai nulemia ryškios asmenybės, tokios kaip Benitas Musolinis, Martynas Liuteris. Kiekvienas žmogus turi individualią nuomonę apie žmogaus galimybes keisti pasaulį. Ir dabar, ir seniau šis klausimas buvo ginčytinas, tačiau istorija rodo, kad net vieno žmogaus įtaka pasauliui yra reikšminga.

Vienas žmogus pasaulio pakeisti negali, nes jis kaip lašas jūroje yra labai maža pasaulio dalis. Tačiau padaryti didžiulę įtaką kai kurių šalių gyvenimams tikrai gali. Toks žmogus, bandęs keisti pasaulio tvarką yra Musolinis. Jis prisidėjo prie pasaulio kaitos, įvesdamas griežčiausią diktatūros formą - totalitarizmą, kuris tapo pavyzdžiu nacizmui ir sulaukė daug pasekėjų. Dučė sukūrė juodmarškinių būrius, kurie pritarė jo idėjai ir visi kartu padarė žygį į Romą , po kurio atėjo į valdžią.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (377 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintarė
  • Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulį
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulį. (2014 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-gali-vienas-zmogus-pakeisti-pasauli.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 22:28
×