Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulio istoriją


Ar gali vienas zmogus pakeisti pasauli rasinys. Ar vienas zmogus gali pakeisti pasauli. Ka gali pakeisti vienas zmogus. Ar gali istorijoje ka nors pakeisti vienas zmogus. Kaip as galeciau pakeisti pasauli. Ar gali vienas zmogus pakeisti pasaulį? rašinys. Ar gali vienas zmogus pakeisti istorija. Ar gali istorijoje kanors pakeisti vienas zmogus. Teiginys ar gali istorijoje ką nors pakeisti vienas žmogus. Ka gali vienas zmogus.

Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulio istoriją rašinys.

Kiekvienas iš mūsų mąsto kitaip, vieni tiki, kad vienas žmogus gali pakeisti pasaulio istorija, kiti ne. Dažniausiai, tai būna dėl to, kad žmogus, kuris nori pakeisti pasaulio istorija netiki savo jėgomis ir deda mažai pastangų, kad tai įgyvendintu. Bet yra ir tokiu žmonių, kurie nenuleidžia ranku ir po ilgo laiko jiems, tai atsiperka. Jeigu nori kuo nors pasiekti netgi pakeisti pasaulio istorija, tai turi stengtis ir įdėti daug pastangų.

Manau, kad iš tikrųjų žmogus gali pakeisti pasaulio istorija, nes jau nemažai žmonių, tai yra padare. Pavyzdžiui Adolfas Hitleris apie kuri dabar yra rašomos knygos, kuriami filmai ir pasakojamą koks jis buvo negailestingas. Tai pat Kristupas Kolumbas, kuris pakeitė pasaulio istorija atradęs Ameriką apie, kuria šiandien tiek daug girdime. Dabartiniame gyvenime ištikrųjų galima pakeiti istoriją , dėl to, kad dabar išrandami vis nauji dalykai, kurie labai pakeičia žmogaus gyvenimą ir jo istoriją, tai gali būti vaistai nuo vėžio, nauji išradimai arba netgi vieno žmogaus koks nors poelgis.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (404 žodžiai)
  • Mokykla
  • Daniel
  • Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulio istoriją
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Ar gali vienas žmogus pakeisti pasaulio istoriją. (2013 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-gali-vienas-zmogus-pakeisti-pasaulio-istorija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:03
×