Ar gali žmogus nepasiduoti likimui?


Zmogus savo likimo kalvis. Ar zmogus savo likimo kalvis. Zmogus savo likimo kalvis rasinys. Ar zmogus yra savo likimo kalvis. Ar zmogus gali valdyti savo likima. Ar gali žmogus valdyti savo likimą. Likimas rašinys. Ar zmogus yra savo likimo kalvis rasinys. Ar gali zmogus nepasiduoti likimui rasinys. Ar zmogus savo likimo kalvis rasinys.

Ar gali žmogus nepasiduoti likimui?

Gyvenimas yra dovana, kurią gavo kiekvienas žmogus, esantis šioje žemėje. Vieni sako, kad jis gražus, kiti, kad neteisingas. Pastariesiems reikėtų prisiminti, kad viena iš gyvenimo sudedamųjų dalių yra likimas, o jį nebūtina priimti tokį, koks yra. Kiekvienas turi teisę bandyti likimą keisti, nes jis yra mūsų ateitis, kurios, ko gero, visi norime gražios ir prasmingos. Todėl reikia suprasti, kad dėl jos verta kovoti, o tai pajėgūs daryti visi.

Pasak lietuvių liaudies patarlės , kiekvienas žmogus yra savo likimo kalvis. Tik nuo jo priklauso, ar jis susitaiko su esama padėtimi, ar bando įvykius pakreipti kita linkme. Būtent tokiems, kurie nepaklūsta likimui, o kovoja dėl geresnio rytojaus, priklauso knygos „Dykumų gėlė“ autorė ir pagrindinė veikėja Varis Divė. Mergina augo somalių gentyje, kurios papročiais baisėjosi. Joje buvo įprastas mergaičių apipjaustymas, jaunų merginų ištekinimas už senų vyrų. Varis nenorėjo susitaikyti su tokia savo ateitimi, todėl pabėgo.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (487 žodžiai)
  • Viktorija
  • Ar gali žmogus nepasiduoti likimui?
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar gali žmogus nepasiduoti likimui?. (2012 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-gali-zmogus-nepasiduoti-likimui.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 22:55
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo