Ar galima būti laimingam ir vienišam?


Ar įmanoma būti vienišam bet laimingam. Ar vienisas zmogus gali buti laimingas. Ar galima buti laimingam vienisam. Ar galima buti laimingam ir vienisam kamiu. Ar sunku buti vienisam. Ar vienisas zmogus gali buti laimingas rasinys. Ar galima buti vienisam bet laimingam. Ar įmanoma buti vienisam bet laimingam?. Ar galima buti vienisam ir laimingam. Ar imanoma buti vienisam ir laimingam.

Ar galima būti laimingam ir vienišam?

Būdamas vienišas, žmogus gali būti laimingas. Yra žmonių, kurie gyvena atsiriboję nuo aplinkinių, nutolę nuo išorinio pasaulio, neturintys daug draugų, bet laimingi. Galbūt jie turi kokią nors veiklą, kuriai yra atsidavę, galbūt stipriai tikintys Dievu, jam pasišventę ar kuriantys. Kitiems tiesiog pakanka suprasti gyvenimo prasmę, žinoti savo tikslus ir jų siekti. Šiai gvildenamai temai, mano nuomone, tiktų egzistencialisto Albero Kamiu esė "Sizifo mitas". Pagrindinis veikėjas Sizifas, nubaustas dievų, visą gyvenimą ritina akmenį į aukštą kalną, nuo kurio akmuo galiausiai vėl nurieda žemyn. Šioje esė pabrėžiamas absurdiškumas, jo suvokimas ir konstatavimas. Sizifas galiausiai suvokia savo darbo absurdiškumą ir susitaiko su tokiu likimu. Dėl šios priežasties, jis yra laimingas, nes supranta savo bausmės prasmę - absurdiškas ir beprasmis darbas. Kaip ir anksčiau, panašių situacijų atsitinka ir šiandien. Dažnai sutinkame tokių žmonių, kurie neatrodo draugiški, linksmi, tačiau jie savo laimę atranda savyje, supratę gyvenimo prasmę, analizuodami jį.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (532 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lauryna
  • Ar galima būti laimingam ir vienišam?
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar galima būti laimingam ir vienišam?. (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-galima-buti-laimingam-ir-vienisam.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:35
×