Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis


Mastelis parodo. Turtingas zodynas rodo zmogaus issilavinima. Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis. Žodynas kuri vartoja žmogus. Kalba parodo zmogaus isprusima. Zmogus pats parodo savo kulturos lygi rasinys. Turtingas zmogaus zodynas. Kalba atskleidžia žmogaus vidinį pasaulį. Kuo skiriasi issilavinimas nuo isprusimo. Kalbėjimas. ar galima sakyti, kad turtingas.

Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis? Pagrįskite savo nuomonę publicistinių tekstų pavyzdžiais.

Šiandien norėčiau pakalbėti apie žmogaus žodyną, ir atsakyti i klausima ar tikrai turtingas žodynas yra piliečio išsilavinimo mastelis?

Įprasta manyti, kad nesklandi, skurdi kalba - nedidelio proto ir žemos socialinės padėties požymis. Tokiu žmonių, kurių kalbas sunkiau suprasti, jų mažiau klausomasi. Tuo tarpu manoma jog turtingą žodyną, rišlius sakinius vartoja solidūs, išsilavinę ir daug gyvenime pasiekę asmenys. Žodynas parodo žmogaus išprusimą, apsiskaitymą, daug charakterio savybių ir apskritai atskleidžia apie individo charakterį be galo daug. Pakankamai, kad susidarytum pirmąjąir teisingą nuomone apie žmogų.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (678 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lina
  • Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar galima sakyti, kad turtingas žodynas yra žmogaus kultūros, išsilavinimo mastelis. (2012 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-galima-sakyti-kad-turtingas-zodynas-yra-zmogaus-kulturos-issilavinimo-mastelis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 07:50
×