Ar Hamleto laikų prblemos aktualios ir šiandien?


Ar hamleto vertybes aktuoalios siandien. Ar hamleto problemos kamuoja siu laiku zmogu. Ar hamleto laikų problemos kamuoja siu laiku zmogu?. Ar hamleto laiku problemos kamuoja siu laiku zmogu.

Ar Hamleto laikų prblemos aktualios ir šiandien?

Nuo senų laikų žmonės siekė laimės, teisingumo, orumo, norėjo būti gerbiami ir įvertinti kitų. Tačiau pasaulis nėra tobulas. Jame klesti daug nesutarimų, negandų, daugelis išklysta iš teisingo gyvenimo kelio. Yra daug problemų, kurių net laikas negali išspręsti. Šiuolaikiniams žmonėms yra aktualios net Renesanso epochos, anglų poeto, dramaturgo V.Šekspyro keliamos problemos, tragedijoje „Hamletas“.Taigi kokias problemas sprendžia, aktualias Šekspyro herojui, šiuolaikinė visuomenė?

Visų pirma, šiais laikais yra aktuali žmogiškojo orumo problema. Mūsų visuomenėje yra žmonių, nesugebančių apginti savo savigarbos ir moralės. Vis dažniau girdime kalbas apie nepagarbą vyresniesiems, mokyklose daugėja vaikų, patiriančių patyčias, didėja netolerancija dėl kitokios išvaizdos ar socialinės padėties. Tokius asmenis, kurie yra užgauliojami, žeidžia kitų požiūris ir reakcija į juos. Dažniausiai yra menkinamos tokių žmonių teisės ir orumas. Jie gali jaustis vieniši ir niekam nereikalingi. Dėl patirtų išgyvenimų,ir nesugebėjimo apginti savo orumo, veikėjas Hamletas taip pat, pasirinko vienatvę ir individualių išgyvenimų kelią.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (723 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Ar Hamleto laikų prblemos aktualios ir šiandien?
    10 - 10 balsai (-ų)
Ar Hamleto laikų prblemos aktualios ir šiandien?. (2015 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-hamleto-laiku-prblemos-aktualios-ir-siandien.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:37
×