Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmoniškomis sąlygomis?


Ar galima islikti zmogumi nezmoniskomis salygomis. Kaip islikti zmogumi nezmoniskomis salygomis. Ar sunku islikti moraliam. Kaip priesiskoje visuomeneje islikti tikru zmogumi. Gamta padeda islikti moraliam. Kaip islikti zmogumi. Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmogiškomis sąlygomis. Zmogus privalo islikti zmogumi bet kokiomis aplinkybemis. Rasinys kaip isgyventi zmogui katastrofu pasaulyje. Ar sunku islikti zmogumi.

Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmoniškomis sąlygomis? Rašinys.

Žymus lietuvių poetas, dramaturgas, prozininkas, literatūros ir tautosakos tyrinėtojas – Balys Sruoga savo reikšmingiausiame kūrinyje “Dievų miškas” iškelia žmogiškumo bei dorumo vertybes ir gilius klausimus – kodėl žmogus virsta žvėrimi? Kaip lagerio sąlygomis išlikti žmogumi? Ar vienatvėje įmanoma išgyventi susvetimėjusioje visuomenėje? Autorius aprašė nežmonišką Študhofo lagerio tikrovę, kurioje išlikti žmogumi neįmanoma. Žmonės gyvena aplinkoje, kurioje yra žeminami, niekinami, išnaudojami kaip darbo jėga, iš jų tyčiojamasi bei sąvoka “žmogus – tai vertybė” abskritai neegzistuoja. Dievų miškas - tai žiauri, mirtį nešanti vieta. Šiame romane daug ironijos, kuri apsaugo žmogų nuo pasibaisėjimo, jausmingumo, padeda nepulti į neviltį, išlaikyti sveiką protą bei išlikti žmogumi.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (439 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rasinys
  • Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmoniškomis sąlygomis?
    9.8 - 4 balsai (-ų)
Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmoniškomis sąlygomis?. (2013 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-imanoma-islikti-zmogumi-nezmoniskomis-salygomis.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 21:04
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo