Ar įmanoma užtikrinti taiką visame pasaulyje?


Rasinys apie taika. Rašinėliai apie taiką. Kaip uztikrinti taika visame pasaulyje. Ar ymanoma uztikrinti taika pasaulyje. Ar nato pajegi užtikrinti taika pasaulyje. Fidelis kastro rasinys. Ar ymanoma užtikrinti taiką visame pasauly je. Ar imanoma uztikrinti taika visame pasaulyje? ese. Karas pasaulyje.

Ar įmanoma užtikrinti taiką visame pasaulyje?. Jungtinių Tautų veikla. Visuotinė žmogaus teisių deklaracija. Kitos svarbios organizacijos. Terorizmas. Teroristų grupuotės ir jų teroro aktai. Žydų ir arabų kovos. Jugoslavijos tragedija. Naujos valstybės. Karas prieš terorizmą.

Vienintelis būdas sumažinti karų ir teroristinių išpuolių skaičių pasaulyje – panaikinti prieštaravimus tarp valstybių, tautų ir religijų, atotrūkį tarp turtingų ir skurdžių šalių. Tik glaudus bendradarbiavimas ir savitarpio supratimas gali užtikrinti taiką Žemėje.

  • MS PowerPoint 241 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių
  • Lina
  • Ar įmanoma užtikrinti taiką visame pasaulyje?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar įmanoma užtikrinti taiką visame pasaulyje?. (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-imanoma-uztikrinti-taika-visame-pasaulyje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 19:25
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo